Подарък за 11 годишно момиченце.Дайте идеи.

  • 742
  • 13
Синът ми ще ходи на рожден ден на съученичка.На никой от нас,както и на него не му идва на ум никаква идея за подарък.Момиченцето ще става на 11 години .Моля помогнете ми с някакви предложения.По възможност да се вместим  до 10-15 лв.Предварителни благодарности   bouquet
Виж целия пост
# 1
Книга.
Сребърни обици.
Виж целия пост
# 2
В Бонжур има едни прекрасни чаши - големи цилиндрични - с най-различни картинки, по които всички се заглеждат, но са по 10-ина лева и рядко човек ще си купи. Вземете й една такава!
Виж целия пост
# 3
Когато дъщеря ми (10г.) ходи на рожден ден, пита рожденника/чката, какво иска. Върши чудесна работа и детето е доволно.

Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми много се радва на неща на УИНКС /чанти, несесери, шноли, кутии за бюро/, сребърни бижута, парфюмчета, кутия за бижута и т.н.
Доно ти е от полза
Виж целия пост
# 5
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита
Виж целия пост
# 6
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита
Е, боди от съученик...
Виж целия пост
# 7
Голям и труден пъзел, книга, албум/рамка за снимки, диск с музика...
Ако момичето има изявени интереси в някаква област (спорт, рисуване), може да се избере нещо тематично.
Виж целия пост
# 8
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита
Е, боди от съученик...
бодито не е нужно да е бельо,нали?нито пък да е еротично.говоря за връхно такова...
Виж целия пост
# 9
От 11 годишно до 11 годишно има разлика.
Някои на 11 четат Уинкс.
Други на 11 правят секс вече.
А трети правят секс, но четат и Уинкс.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз бих подарила хубава книга.
Виж целия пост
# 11
Miracle_girl,надявам се че не си познала/по разбираеми все пак причини/  Grinning  за секса,де.
А пък детето наистина има интерес към балета.Та,ще видим какво ще е.
Виж целия пост
# 12
Не върви да е книга или чаша,защото сме й подарявали такива неща вече.  Hug
Виж целия пост
# 13
За около 15 лв. може да се купи чудесна блузка.  Когато не знам какво да купя, винаги прибягваме до този вариант.
За последния РД купихме диск, лицензен, заради текстовете на песните, но знаехме предварително, че рожденничката иска точно този аблум, при това държи да си го купи, а не да го сваля от интернет.
Другото, за което се сещам, е портмоненце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия