В кои болници..

  • 1 132
  • 9
е позволено да присъства придружител на раждането?
Темата може и да се повтаря, но не знам къде да я търся.
Освен това каква е цената за това удоволствие?
Например във втора градска пускат ли татковци?

Мерси момичета!
Виж целия пост
# 1
за втора градска незнам. Аз раждах в Майчин дом и там имаше такава възможност - да присъства бащата, но това "удоволствие" струваше около 200-300лв., а може и евро. Същото беше и за Св. София
Виж целия пост
# 2
Мисля, че можеше.Имам спомен, че д-ра ми обясняваше колко струва ако таткото присъства, но ние имаме друго мнение по въпроса, така че въобще не го и слушах какво каза.Можеш да попиташ в самата болница или д-ра който ще те изражда, то така или иначе се плаща.Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Аз съм раждала във ІІ-ра и с оглед на това, че в родилна зала е общо помещение за две родилки, а предродилна е също за по две си мисля, че едва ли е възможно. Но, ако искаш просто вземи телефона от услуги и попитай по телефона. И при второто мисля да раждам там, само, че нашия татко ще присъства само, ако сме на остров и няма кой друг да ме изроди.  Laughing  Него го е страх от такива работи.  newsm43
Виж целия пост
# 4
в Св. София е 100 за вип-зала - май задължителна, ако ще идва и таткото, и още 100 лв. за самия него.
в Шейново доскоро не ставаше, но в края на януари откриха ремонтираните вип-зали и вероятно вече може, на същите цени вероятно, но май лекарите там като цяло се радват по-малко на такава компания, в Св. София е по-популярно, има и една радиореклама за тази болница, в която и това се изтъква
Виж целия пост
# 5
Аз родих и двете си деца във Втора градска б-ца.Само,че нашия тати не е присъствал на ражданията.Мисля,че не може таткото да присъства на раждането във тази болница.
Виж целия пост
# 6
Виж тук :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4260&postdays=0& … 2%EE&start=15

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=254452&highlight=#254452
Виж целия пост
# 7
kato gi znam majete kakvo chuvstvitelno pleme sa za niakoi i bezplatno da e niama da otidat
Виж целия пост
# 8
Ние ще се възползваме от тази възможност в Св. София- 100лв за ВИП зала и 100лв за таткото. Но се допуска само таткото, не знам  какъв придружител имаш предвид.Може ако би ако имате 'стабилни връзки' е възможно да допуснат и друг роднина.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: невена
за втора градска незнам. Аз раждах в Майчин дом и там имаше такава възможност - да присъства бащата, но това "удоволствие" струваше около 200-300лв., а може и евро. Същото беше и за Св. София

в МД това "удоволствие" струва 25 лв. съвсем официално! нещо са те метнали Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия