Войната: Момчета - момичета?

  • 1 850
  • 40
Какво мислите за тази тиха/не винаги/ война - аз имам момиче,ти имаш момче.......За постоянната конкуренция,за това кои се гледат по - лесно,за това кои са по- добри,кои какви дрешки имали,и т.н,ит.н..........Или всичко тръгва от разочарованието на майките с момичета,че не могат да имат момчета и обратното? Има ли такава скрита война,или все пак има разумни майки,които вярват че всичко е в Божиите ръце,че децата са си наши и по-хубави от тях няма,че рецепти няма,че място за разочарование няма, или все пак се стига и до онези низши страсти,които водят до падение на интелекта newsm78
Виж целия пост
# 1
Не знам за каква война говориш!
За мен няма значение какъв пол е детето!
Виж целия пост
# 2
Аз лично не съм срещала хора, които да водят тази война newsm78, мисля, че е тъпо Thinking
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че има такава война. Поне на мен не ми се е случвало да попадна в такава ситуация.
Амбицирани майки обаче винаги ще има. А дали ще имат момиче или момче - каквото го е направил бащата.
Нейното гардже да е първо във всичко (да умножава на 3 години и да чете и пише на 3 и половина) и ако не е, ще го изживее много тежко.
Виж целия пост
# 4
 Странно , обаче имам момиче и ако можех да избирам , искам да имам още 2 момичета  Grinning
 Иначе не правя никаква разлика между момиченца и момченца - прекалено тъпо е , дори за мен .
Виж целия пост
# 5
, или все пак се стига и до онези низши страсти,които водят до падение на интелекта newsm78

По скоро ниският интелект е предпоставка за ниши страсти. Друг е въпросът какво са низши страсти. Желанието на маийката да има момче или момиче не е падение или още по-малко говори за нисък интелект. Аз винаги съм искала момче, но си имам 2 прекрасни момичета и не ги сменям за нищо на света. Обичам си ги, без това да ми пречи на желанието за момче
Виж целия пост
# 6
Напоследък попаднах на няколко разговори,които ме наведоха на тези мисли...Как една майка с момиче и една майка с момче,през усмивка си съскаха,че  искат второто пак да е от същият пол,защото много им харесвало.Чудесно,само че когато ги попитах,те как знаят как се гледа дете от другият пол,и на база какво си правят сравненията,и двете смениха темата..........Тъпо,но факт Thinking
Виж целия пост
# 7
Имам деца и от двата пола и не виждам разлика никаква. Отглеждането и на еднакви и на различни е трудно и изисква много отговорност, обич и як гръб.
Виж целия пост
# 8
За първи път чувам за такава глупост!  ooooh!
Иначе често се бъзикаме с познати относно специфичните грижи за двата пола, но чак пък война...
Виж целия пост
# 9
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms
И аз ! На война ще ходим ли ? Интриги ще правим ли ?
Виж целия пост
# 11
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms
И аз ! На война ще ходим ли ? Интриги ще правим ли ?

Е как не?! Женските майки са с естествена склонност към интриги. Нали при въпроса "защо не беше мъжко?!", отговаряме с "Ми такова можеш" Mr. Green
Виж целия пост
# 12
За първи път чувам за такава глупост!  ooooh!
Иначе често се бъзикаме с познати относно специфичните грижи за двата пола, но чак пък война...
Съгласна съм и си мисля,че може би имаш момченце и си мислиш, че някой ти завижда,а ако пък е момиченце да не би ти да завиждаш.Такова нещо няма, като завист и според мен, но и аз съм чувала, че момченцата са по податливи на настинки от момиченцата и се гледат по-трудно, но това си е ..''специфичните грижи за двата пола'',но ако искаш им вярвай. Та би ли споделила какви деца имаш и какво те е накарало да се чувсташ така.
Виж целия пост
# 13
Водят се хиляди "ежедневни" войни.
Ако човек търси конфронтация и начин за убиване на времето и напрягане на нервите - за по-малко от две минути ще си намери конфликт, в който да се включи.
Виж целия пост
# 14
Водят се хиляди "ежедневни" войни.
Ако човек търси конфронтация и начин за убиване на времето и напрягане на нервите - за по-малко от две минути ще си намери конфликт, в който да се включи.


Абсолютно мисля същото.
Такава "война" е най-малкото смешна /ако съществува наистина/. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия