Сайт на КFC дали има?

  • 621
  • 10
Нещо не мога да го намеря с търсачката,искам да си поръчам,но искам да разгледам менюто.
Ако можете помагайте
Виж целия пост
# 1
Не се надявай да то го доставят за по-малко от 2 часа. Ние тук първо чакахме 1 час докато се свържем, и вече втори час - поръчката. Днес е ужас.
Виж целия пост
# 2
Болна съм и не ми се излиза и , дояде ми се КФС,но отдавна не съм си поръчвала,исках да си избера нещо от онези менюта в големите кутии,ама.....
Виж целия пост
# 3
Няма сайт. Можеш да се обадиш на телефона за поръчки 9339999 и да ти обяснят какви менюта предлагат.
Виж целия пост
# 4
Точно. Нямат сайт. Егати ooooh! Недоумявам как е възможно кварталната ни пицария да има сайт, а те - не Shocked
Виж целия пост
# 5
Точно. Нямат сайт. Егати ooooh! Недоумявам как е възможно кварталната ни пицария да има сайт, а те - не Shocked
Щото рецептите им са секретни. Да не вземе някой да им откраде златните рецепти през сайта... някой печен хакер - маниак на пикантни кълки и крилца...
Нямат сайт, но преди време ни бяха напускали в пощ. кутия промо-меню... ако искаш мога да го сканирам и да ти го пратя Simple Smile.
Виж целия пост
# 6
Нямат сайт. А това за чакането не е вярно. Мъжът ми е един от най-големите фенове на КFC и ядем поне 1 път на седмица, а понякога и повече, повече от 40 мин. никога не са се бавили.  Peace По телефонът ще ти обеснят менюто, а като ти доставят нещата ти носят меню да си имаш. Peace
Виж целия пост
# 7
Точно. Нямат сайт. Егати ooooh! Недоумявам как е възможно кварталната ни пицария да има сайт, а те - не Shocked
Щото рецептите им са секретни. Да не вземе някой да им откраде златните рецепти през сайта... някой печен хакер - маниак на пикантни кълки и крилца...
Нямат сайт, но преди време ни бяха напускали в пощ. кутия промо-меню... ако искаш мога да го сканирам и да ти го пратя Simple Smile.
Ако не те затруднявам и имаш време можеш ли да ми го пуснеш на l_pancheva@abv.bg   bouquet
Виж целия пост
# 8
О'к а с това опитахте ли?
http://www.kfc.com/
Виж целия пост
# 9
намерих го това,но дали менюто по различните точки по света е едно?
аз например в Гърция ядох един Макдоналдс,който все още не се предлага в Бг.
Виж целия пост
# 10
Упс, не се замислих че ]е ти трябва за поръчка сега мислех че е за инфо..
 Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия