Главоболие.....

  • 3 205
  • 7
здравейте! Аз съм на 17 години и преди месец имах страхова невроза , която слава богу отмина . Но сега имам адско нетърпимо главоболие в дясната 4аст на главата , рязко и остро на моменти и постоянно все едно не6то ми е възпалено боли ме не само главата , но и самото лице , под и над окото, както и самото око и ми пари на окото . Имам 4увството 4е цялото лице ми пари и е подуто , а не е . Започна да ме боли и ухото имам схващане на врата и рамото от същата страна. Преди 3 седмици ми е правен скенер , то4но заради страховата невроза го направих и показа 4е вси4ко е наред . Хорих при невролог и ми каза 4е имам възпален нерв и ми даде хап4ета някой ако може да ми помогне и да ме посъветва с нещо бих била много благодарна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
за синузит гледаха ли те
Виж целия пост
# 2
Ами той неврологът ти е казал-или е възпалено някое клонче на лицевият нерв,или е синузит.При хрон.синузит може да има болка в очите ,веждите,в основата на носа.Прочети за симптоматиката на заболяванията повече в Гъгул. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
а за възпаление на ушите гледаха ли те?
Виж целия пост
# 4
ами не са ми прегледали ушите , но утре ще отида
Виж целия пост
# 5
И при мен сиптомите бяха такива. Адско главоболие, болки под очите, на скулите, пареха ми очите. Накрая вече взе да ме боли и ухото и накрая се оказа, че ми никне мъдрец. Незнам само при теб дали не е рано, защото аз съм на 28 години и досега такива проблеми не съм имала с мъдреци. Така че, не е лошо да си направиш и преглед при стоматолог. Дори и външно да няма нищо, помоли за снимка на зъбите. При мен се оказа, че мъдрецът никне под най-последния ми зъб, направиха ми операция (нищо не усетих, само като излезеш от упойката е гадно) и се оказа, че има гнойни торби около самия мъдрец, което си е опасно, защото може да доведе до редица други проблеми. Затова отхвърли и тази диагноза и не се лъжи по това, че не те боли зъб и мен не ме болеше. Личната ме посъветва за прегледа при стоматолога.
Виж целия пост
# 6
При болки в главата трябва да се прегледа и отхвърли всичко, свързано с нея.При мене беше така , докато се доказа мигрена с изследване ЕЕГ (бях на 18г.). Очи, зъби, уши, синузит , за да разбереш какъв е проблема.
Виж целия пост
# 7
подкрепям мнението не Биляна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия