питане за тържеството на предучилищните зайовци

  • 395
  • 4
След два часа е тържеството и май само аз не съм се сетила, че се очаква децата да бъдат с фракове и бални рокли.  Като ми го казаха им теглих една яка наум, обаче  после зе замислих моя зайо дали няма да се чувства зле сред балните костюми. В крайна сметка ще бъде по риза и дънки.  Дали има и други деца, които ходят така на това събитие или моето ще бъде бяла гарга.
Виж целия пост
# 1
Ха, това пак някой амбициозен мозък го е родил.
Преди два дни премина тържеството на дъщеря ми. Децата бяха официално облечени - рокли, полички, панделки, но фрак?!
Виж целия пост
# 2
Това изискване от градината ли ви го казаха?
Нашите деца на тържеството си бяха с костюми за съответния танц, моят беше с народна носия. От градината са костюмите. На връчването на свидетелствата бяха просто по-официално облечени. Радо беше с риза и джинси.
Виж целия пост
# 3
Да, от градината го казаха, затова съм яхнала метлата днес цял ден. Е няма начин да купя костюм за някакъв си час и половина и няколко снимки.
Виж целия пост
# 4
Отдавна съм се убедила, че колкото по-нафукана е учителката , толкова по-калпави идеи  има.
То пък бива представяне и натискане на родителите, ма чак пък толкова.
Елитна госпожа, елитно училище, елитен клас ,и така нататък елитно вече е еталон за фукарлък без покритие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия