Люлинската група, помагайте с идеи!

  • 2 642
  • 11
От около месец и нещо се преместихме в Люлин - 1 и сега имам крещяща нужда от съвет от страна на живущите от по-отдавна в тези квартали.
Онзи ден ми отговориха от ОДЗ Великденче (близо до поликлиниката), че молбата ми не е приета.

Сегашната детска градина е в Сердика и се разбиваме от път, сутрин и вечер, знаете как е. Само, докато минем тунела през облаци от пушек и трафик, и вече си го броим за малка победа! Излишно е да казвам, че ако ми се наложи (рядко!) детето да остане до към 17.00 - 17.30 ч., ме гледат на кръв!
Има още редица фактори, които натежават в това да си потърсим по-близка детска градина, обаче май имаме много слаби надежди.

Молбата ми е ако случайно някоя майка от живущите на люлинска територия е чула, че все още някъде има шанс за наесен и госпожите не са канибали (шегувам се, разбира се, но само донякъде...), да ми подскаже!




Виж целия пост
# 1
опитатаи  в   ябьлкова  градина  тя  е  в  1микрораион  други  близки  са  ти  в  3  има  2  градини   едната  е  зад  26  поликлиника    другата  зад  булгаргаз  сега  подаваи  и на  двете  места  молби    .желая  ти  кьсмет.
Виж целия пост
# 2
Нямам много време за писане, та за това копирам от един друг форум информация
Мога да попитам как е в 73-та, където ходи Милен, само ми кажи за коя група става на въпрос.

Ето списъкът на Детските градини и ясли, намиращи се в Район "Люлин":

ЦЦГ № 13 "Ябълкова градина"
жк Люлин, ул.107
тел.: 02/ 24 48 77, 25 93 43

ЦДГ № 57 "Хосе Марти"
ул. 501, V м. р.
тел.: 02/ 25 38 20, 25 09 75

ЦДГ № 97 "Китна градина"
Филиповци, ул. "Поручик Хранов" 5
тел.: 02/ 25 50 09

ЦДГ № 139 "Панорама"
ул. "Ген. Асен Николов" 12, 8 м. р.
тел.: 02/ 26 10 71

ОДЗ № 20 "Люляче"
ул. 114 №3, 1 м. р.
тел.: 02/ 24 88 62

ОДЗ № 22 "Великденче"
ул. 210 №27, II м.р.
тел.: 02/ 24 11 70, 25 88 66

ОДЗ № 31 "Люлин"
ул. 208 №17, II м.р.
тел.: 02/ 24 52 73, 24 11 65

ОДЗ № 32 "Българче"
ул. З15, III м.р.
тел.: 02/ 24 88 28
 ОДЗ № 35 "Щастливо детство"
ул. 214,
тел.: 02/ 24 88 30

ОДЗ № 47 "Незабравка"
VI м.р., до бл. 613
тел.: 02/ 24 91 45

ОДЗ № 55 "Иглика"
ул. 417
тел.: 02/ 24 11 15

ОДЗ № 64 "Първи юни"
ул. 710, VII м.р.
тел.: 02/ 24 23 15, 925 07 12

ОДЗ № 68 "Ран Босилек"
VII м.р.
тел.: 02/ 25 72 40, 925 01 67

ОДЗ № 73 "Маргарита"
ул. "Гургулят" 1, VIII м.р.
тел.: 02/ 24 01 12

ОДЗ № 86 "Асен Босев"
ул. "Тома Давидов" 44
тел.: 02/ 26 11 19
Виж целия пост
# 3
Мамо Галя, за 2-ра или поне така мисля. Тази година беше във втора.
Ирина е 2002 година, ноември месец.

Ще съм ти благодарна, ако просто "пътьом" питаш дали има някакъв и минимален шанс, че адресите ги имам, но докато ги обходя наред с другите дертове, ще стане есен...

Мерси момичета, страшни сте! И Зойка вече звънна! Халееви комети не, ами камикадзета!  Grinning
Виж целия пост
# 4
ДарЗаМен, отдавна съм далече от този проблем, но ЦДГ № 139 "Панорама" има и филиал в 10 микро район, който май не фигурира в този списък и шансовете са по големи да има свободни места. Когато записвах Лили, това ни беше компромисен вариант. Този филиал се намира до 37 основно училище, м/у бул. Европа и ул. Шабан (като минаваш по пътя на тролей № 6 и 7 се вижда. А директорката се помещава в сградата на ЦДГ № 139 "Панорама". И персонала е добър.
Друго, което мога да ти препоръчам е 73 ЦДГ (където е Милен) и тази зад 26-та поликлиника. Свекърва ни е работила там, но вече е пенсионер и не може да съдейства. Но са добри като условия и персонал. То, не че на днешния дефицит на места в градините може човек да има претенции, ама ...
Пожелавам успех в тази трудна задача.  Peace 

Виж целия пост
# 5
Благодаря от сърце!
Виж целия пост
# 6
Моята Елица е в 55 "Иглика" и съм много доволна. Особено ми е важно това, че дори и в 18:55 да я взема, никога не съм получила и един крив поглед макар - имат отлична организация. За съжаление градината е сравнително малка и приемат много трудно, но опитай! Директорката вероярно е малко особена. Чувала съм, че е отрязала много хора просто хей така много преди крайния срок, но пък към нас подходи с невероятна симпатия и отзивчивост, а далеч не сме единствените - и други са ми казвали, че без пролем са си записали децата, едва ли не в последния момент.
От Люлин 1 се намира на 2-3 спирки с удобно подбран автобус. Сигурно знаеш къде е 9 РПУ - съвсем близо до него е.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за съветите!
Ние все пак успяхме да се вместим във "Великденче" и сме безкрайно щастливи!
Разбира се, трябва много, ама много да благодарим на Зойка за помощта!   bouquet

И така, край на висенето в задръствания и дишането на отровни газове в тунела!  newsm44

Виж целия пост
# 8
Честито! То Великденчето май ви е и най-близо? Чувала съм мн.добри отзиви за там.
Виж целия пост
# 9
Някой може ли да посъветва как да подредя днес ДГ от Люлин в системата, а именно: (някои са обявени с 0 места за първа група)
ОДЗ 68 Ран Босилек
ОДЗ 73 Маргарита
ОДЗ 47 Незабравка
ОДЗ 57 Хосе Марти
68 Ран Босилек
64 Първи юни
86 Асен Босев
13 Ябълкова градина
55 Иглика
Виж целия пост
# 10
msbilt, всичките си имат + и -... Подреди ги според удобството за семейството ви по местоживеене. Обявените 0 места би трябвало да са коригирани до старта на кампанията, доколкото разбрах тази сутрин от някакво ТВ интервю.
Виж целия пост
# 11
Аз съм пристрастна към 73 ОДЗ. Не съм запозната с другите, за съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия