Мами в Италия - Част 56

  • 10 541
  • 279
Добре дошли в част 56 на темичката мами в Италия!


Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ

Friuli Venezia Giulia:                                                 Piemonte:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste                   Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
piccola (КАЛИНКА) - Trieste                  Lindita (ДАНИЕЛА) -Torino
AnGiAr (АНИ) - Chioggia (VE)

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                     
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forli                                Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
pilence27 (КАЛИНА) -Cadelbosco di Sopra
svetla_13 (СВЕТЛА) -Firenze
Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                               
vesi-li(ВЕСИ) -Salerno
Sicilia:                                                                           Sardegna:
milix (МИЛЕНА) - Palermo                        Tsugumi (ДЕСИ) - Cagliari


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,Част 44,Част 45, Част 46, Част 47,Част 48,Част 49,
Част 50, Част 51, Част 52,Част 53,Част 54  Част 55

Виж целия пост
# 1
Пу първа ахахахаха

Лени, мерси    bouquet

И аз съм  Shocked
Виж целия пост
# 2
Втора  Mr. Green
Виж целия пост
# 3

уточни ли как ще се казваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Днес е ден за смяна на имена,аватари,и форуми за съжаление... Tired
Виж целия пост
# 5
Нeeeeе, Десиииииии cry
Ей, много ми е мъчно така Sad
Деска, не знам дали изобщо ще влезеш, за да прочетеш това, но ужасно много, много ще ми липсваш! Ти си много сладък, добър и позитивен човек и винаги си имала симпатиите ми...
Целувки на теб и на Бобо, успех в пътя ви с Валтер Hug
Виж целия пост
# 6

 Mr. Green Да! Засега поне  Mr. Green ЗаЩо?  Flutter

Кой сменил форума, че не разбрах??
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета,  bouquet
аз най- сетне съм тук отново и пиша....явно няма да съм от най- редовните писателки..

Имах разни театрални аматьорски учаstия, след края на курсовете по италиански ез. тук в Италия. После пък нямах инетернет , после пък имах, ..но ми беше кофти, че ми свършиха театралните ангажименти...почетох ви малко ...и се наканих да попиша. Виждам че толкова много изписано има, едва ли ще изчета всичко.  Поздравления на малките бебчовци, които са се появили междувременно на бял свят и на останалите които растат като губки.


Деси ще липсваш извънредно много , ....то е ясно, рядко съм срещала толкова искрена,  истинка и изключително  симпатична млада дама. И малкото твои постинги, които съм чела го показват без съмнение. От сърце ти желя само хубави неща- най вече здраве ...всичко останало се 'намества' някак си.  Hug



Момичета салютвам ви и ще се навъртам по-често насам.
Виж целия пост
# 8
Съжалявам за решението на Деси, защото е човек с каризма и липсата се усеща много осезаемо, но след като е решила, тя си знае най-добре.

Честит Рожден ден, Бимбе! Пожелавам ти годишнина изпълнена с поводи, които да те карат само да се усмихваш!


Днес сутринта бях на препарто, имаше две нови момичета. Хубаво е, че броят ни се увеличава, въпреки че някои вече не идват. Правихме много полезен масаж за гръбначния стълб, който ми подейства много добре  с тези мои болки в кръста.

Виж целия пост
# 9
Ей ме и мен, пу незнам си  коя съм Laughing

Лени, много ми харесва заглавието на теми4ката  Hug
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета !
Честита ни нова тема !  bouquet
Аз днес не се спрях .
Сутринта излизах с децата прибрах се и в 3 пак на вън та до сега .
Ходих на ортопед .
Каза ми , че за коляното или ще ми слагат шина , или ще ме оперират .
Даде ми направления за снимки на коляното и на гърба та да видим какво ще става .
Виж целия пост
# 11
Дани, защо така с коляното ти?  Sad
Виж целия пост
# 12
Здравейте !!!

Чудя се цял ден да пиша ли или да не пиша. Затова допринесе и новината за Деси, пък и липсата на Владка се усеща. И двете много зареждаха този форум. За радост Владка ще се върне и за съжаление Деси не, въпреки че никога не се знае..

Хайде да си направим форума малко по интересен и забавен. Надявам се да не ме разберете погрешно.

П.П. И Линдита се загуби някъде...а Деси трябваше да ми дойде нагости в събота  Cry

  animal085
Виж целия пост
# 13
Даничка, и ти взе че ни зарадва с новината за твоето коляно....що така бе човек. Това от някаква травма ли? Добре сте се подредили с мъжа ти. Милата...
Виж целия пост
# 14
Aнджи, присъединявам се към идеята ти!  Peace
Аз съм малко в неведение, нямам представа, какво се случва тук и какви са причините за такива обтягания понякога, но от нас си зависи, дали ще ни е уютно и хубаво тук... Не виждам смисъл от неприятни емоции, при положение, че имаме достатъчно други причини да ни ги създават понякога, а и какво по-хубаво от това да сме си полезни и положително настроени.
Голям сладур е Matteo, пу пу!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия