Главоболие.....

  • 1 111
  • 5
Здравейте ! На 17 години сам и преди месец получих страхова невроза , от която се оправих ве4е заради таази страхова невроза отидох на скенер преди 3 седмици и там всичко беше наред . От 3 4 дни имам адско главоболие в дясната половина на главата , в лседствие ме заболя и ухото окото под и над окото. Боли ме остро и рязко целият участък. Имам чувството че половината глава ми е възпалена и гноясала и цялото лице ми пари и окото почна да ме боли . Ходих на невролог и ми казаха че имам възпален нерв и ми предписа лекарство Афламил . Много ме е страх  :'( Дали е вярна диагнозата ми , да ходя ли на друг лекар . Има ли смисъл да ходя отново на скенер , при положение , че преди 3 седмици съм ходила и може ли да получа усложнения . Чувствам се много зле , плача от болка! Ако някой може да ми помогне със съвет  благодаря предварително  
  Cry
Виж целия пост
# 1
защо пускаш пак тема-другата ти е на втора страница
Виж целия пост
# 2
защо пускаш пак тема-другата ти е на втора страница
Защото има нужда от помощ и е нова.

dorislicious, щом те притеснява правилно ли е поставена диагнозата, отиди при друг лекар. Не знам какво да те посъветвам направо...
Аз съм с мигрена, болките ми също са в дясната половина на главата (и в областта на окото). Болките са силнички, но поносими, пък и аз вече съм свикнала...
Успех! Отивай на лекар...
Виж целия пост
# 3
ами мъчим се уж да помогнем http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194741.0
Виж целия пост
# 4
nano, извинявай, ако съм прозвучала рязко.  Embarassed Не съм обърнала внимание на темата, към която ми даде линк. По-скоро видях една друга, със същото заглавие, като на тази, в която пишем в момента. Значи са общо 3 теми...  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодаря много , съжалявам ,че пуснах темата втори път , но помислих че първата се е изтрила , не я видях , за първи път пиша във форум просто  Rolling Eyes
Сега бях дигнала и температура 38 и наистина утре ще отида и на друг лекар и пак много ви благодаря  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия