Починала е малката Дарина

  • 4 764
  • 38
Нека всички се помолим за нея и Господ да помага на нейното семейство да продължат напред в живота.  Поклон пред памета.
Виж целия пост
# 1
И аз току що научих. Стана ми много мъчно. Да почива в мир душичката.
Виж целия пост
# 2
Сбогом, Дари, мило и слънчево детенце. Flowers Rose Flowers Rose Скърбя със семейството  smile3518



Сбогом, Дари! 
30 май 2007 
 


Колкото и да е тежко, трябва да ви съобщим горчивата истина. Дари си отиде. Днес следобед, в болницата в Израел...

Искрено съчувстваме на Дора, Росен и Лора и споделяме огромната им мъка . Дано малкото ни съкровище вече е там, където няма болка, страдание и мъка!

В такива моменти няма думи, които да предадат дори отчасти, чувствата, които дълбаят душите ни. Но никой от нас не се съмнява, че всичките ни усилия не са отишли на вятъра, че стореното не е било напразно и че цялата ни любов - включително и на всички вас - е достигала до Даринка и е топлила мъничкото й сърчице...

Тази вечер мъката ни е огромна и очите ни са изпълнени със сълзи. И няма начин как да е иначе. Със сигурност болката няма да си тръгне лесно и бързо, но сме длъжни да вярваме, че има смисъл да продължим напред. Заради всички други деца, на които все още можем да помогнем. И заради самите себе си...

Сбогом, Дари!
 
Ти ни дари с усмивката си - завинаги.
 
 
 
Виж целия пост
# 3
Почивай в мир мило малко детенце!
Това е най голямата трагедия за една майка...Аз също скърбя заедно с всички роднини и познати
Виж целия пост
# 4
Почивай в мир, малък ангел!
Виж целия пост
# 5
ПОЧИВАЙ В МИР,ДАРИ!
Виж целия пост
# 6
Почивай в мир, Даренце! Нека е светло на мъничката ти душичка! Praynig

Не си спомням от кога не ми е ставало толкова тежко. В такива моменти трудно разбирам Бог!
Виж целия пост
# 7
Почивай в мир, Даренце  Praynig Cry
Виж целия пост
# 8
Почивай в мир ,Дари. Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 9
Дари  Cry  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 10
Почивай в мир, малко ангелче! Flowers Rose
Виж целия пост
# 11
 Flowers Rose Flowers Rose Почивай в мир слънчице.
Виж целия пост
# 12
Виж целия пост
# 13
почивай  в мир ангелче
Виж целия пост
# 14
Сърцето и очите ми плачат.
Дано Дари е на място, където вече няма болка и страх.
 Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия