За надомната работа

  • 1 985
  • 3
Здравейте!Сравнително скоро ще изляза по майчинство и ме интересува дали някой от вас е запознат с реално съществуващи обяви за надомна работа!Не съм свикнала на бездействие пък и смятам че не ме устройва варианта че оставам на минимална работна заплата.Малко помощ за семейството и от моя страна няма да навреди си мисля!Ако поста ми не е за тук моля модераторите да го преместят!
Виж целия пост
# 1
По време на моето майчинство ,а и след това съм се обаждала,писала,ходила по офиси за поне 100 вида надомна работа.За огромно съжаление не съм попадала на нито една реална.Преди около месец попаднах на обява за надомна работа,която се "даваше" в офиса на местния вестник и аз реших,че сериозно издание няма да се занимава с глупости,но отново останах тотално разочарована! ooooh!
Ако наистина има реална надомна работа и аз ще съм щастлива да науча за нея! newsm78
Виж целия пост
# 2
От моя опит: може да се занимаваш с paid to read, paid to search, paid to click програми. Но се изкарва ужасно малко. Трябва да си предприемчива и може да изкарваш повече. Аз не съм и се отказах. Има български форум, на хора, които се занимават с такива програми. www.gpfbg.com
В момента се занимавам само с играта exodus. Получих 2 сертификата за амазон за $30, които отидоха за 2 играчки. Трябват ми още 2-ма реферала за следващите $20. Мисля да ги използвам за подаръци за Нова година.
Покрай тези програми започнах да уча web design.
И не съжалявам, че толкова години се занимавах с програмите.
Виж целия пост
# 3
Наистина има много мошеници,които спекулират с нуждата на хората...Аз също много съм търсила надомна работа,повече от сорта на ръкоделието,но в повечето случаи се оказва,че някой иска да си продаде материалите,а не да ти възложи поръчка...Попаднах на две сериозни обяви-едната в модна къща за луксозни дамски рокли(вечерни и булчински)-зашиваха се мъниста към дантела,беше добре платена,но...нередовна...С другата работа и до сега се занимавам отвреме навреме-ръчна бродерия на карета-там пък е много труд за много време за мижави пари...ама пак е помощ...Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия