Полети до Бургас/Варна през Октомври.

  • 1 310
  • 19
Моми4ета, я да ви питам, знае ли някоя от вас самолетите на кои авиокомпании имат полети до Бургас, а може и до ВАРНА. Открих, 4е Австрийските авиолинии имат полет ВИЕНА_Бургас. Ако си уредя полет НЗ_Виена, после да литна до родния град, а не да се търкалям още сума време от София до Бургас. Дори и ВАРНА ДА Е, ПАК Е ПО-добре от София, 4е много път с кола, а Томи повръща на дълъг път.
Така или ина4е до БГ се добираме едва след 36 4аса път/с престоя/. Поне тази отсе4ка с кола да си спестя.
Като задам отправна то4ка Окланд, Нова ЗЕЛАНДИЯ И крайна то4ка Бургас, нищо не ми излиза. Но приятелка, която живее в Холандия, ми каза, 4е от Виена до бургас има. Та така. Аз ще измисля как да го наглася. Само кажете кой лети в късна есен до Бургас/варна. ТАКА ДЕ, имаме си летище все пак, в родния град, защо да не се възползвам?! newsm78
Дали да не пусна тази тема и в клюкарника, или ще стане много нахално да занимавам вси4ки форуми с дертовете си...  newsm78
Виж целия пост
# 1
Майка, от Виена не знам, но от Германия до края на октомври има сравнително евтини чартърни полети до Варна и Бургас. German Wings май също вече летят постоянно до там.
Виж целия пост
# 2
От Виена със сигурност има  Peace  Летях от Виена до Варна. Австрийските авиолинии са към Стар Алаянс, пробвай Луфтханzа, Сингапур Аърлайнс zа да намериШ такава връzка.

Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Моят баща миналата година си беше резервирал билет с Малев от Бургас, june. Мисля че поради сезона може да се намерят доста компании, които летят до Бургас.Та полета беше Бургас- Будапеща- Торонто.. Успех с търсенето  Peace
Виж целия пост
# 4
Майка, гледай на уеб страницата на бургаското летиЩе, там би трябвало да има раzписание  Wink

За 4артерите да каzвам, не бих ви препоръ4ала, по простата при4ина, 4е Ще ви трябват 2 билета и ако един полет има zакъснение, увисвате  Confused  А особенно на края на сеzона много 4есто местят 4асовете на 4артерите, или комбинират 2 полета и тем подобни. Ако се спреШ на такъв вариант, трябва да имаШ един ден в пове4е и да преноЩуваШ в града, в който Ще хванеШ 4артера  Confused
Виж целия пост
# 5
Майка, пак аz  Laughing , гледах в оподо, има връzка с Тай до Банкок и от там директно с австрийските до Виена и от там до Бургас. Виж на страницата на австрийските в кои дни летят до Бургас и търси zа съответните дати  Peace 
Виж целия пост
# 6
www.balkanholidays.co.uk
имат полети до Варна и Бургас последния до Бургас е на 14 октомври от Гласгоу.Разгледай имат и зимни поледти.Дано да  намериш каквото търсиш.А сетих се и за още един сайт.
www.travelsupermarket.com
Задаваш от къде и за къде и ти дава всички възможни полети и фирми.Успех  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Сестра ми вече втора година така прави - Лондон - Бургас
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Здравей!
Ние миналата година летяхме Виена - Бургас, а тази година и Виена-Варна със Skyeurope.
http://www1.skyeurope.com/de/
Виж целия пост
# 10
Здравей!
Ние миналата година летяхме Виена - Бургас, а тази година и Виена-Варна със Skyeurope.
http://www1.skyeurope.com/de/

Д3s, не ми дава Бургас, като дестинациа...  newsm78 Confused
Виж целия пост
# 11
МАЙКА , от Виена да Братислава се пътува с автобус към летището. Опитай да намериш полет от там. Ние например с колата ходим до Братислава, защото сме  от Линц и дето ще пътуваме до Виена, направо отиваме в Братислава.
Виж целия пост
# 12
МАЙКА , от Виена да Братислава се пътува с автобус към летището. Опитай да намериш полет от там. Ние например с колата ходим до Братислава, защото сме  от Линц и дето ще пътуваме до Виена, направо отиваме в Братислава.

4удесно, но представи си да го направиШ след 30 4асов полет, беz да zнаеШ еzика предполагам, с багаж и с дете, на което му става лоШо в кола и автобус.....  Confused
Виж целия пост
# 13
Tatjana , аз давам предложение и линк, за да може МАЙКА да погледне. Тя търси полет от Виена до Бургас, а това се води такъв полет. А Виена -Братислава са 60 км. и се пътува с автобус на летището и става доста бързо.  Едно е да се пътува от София до Бургас с кола - 7 часа, друго е Виена -Братислава - 1час. Мисля си, че е по-добър вариант. Аз самата много се измъчих миналата година с бебе на 40 дни от Виена до София полет и след това от София до Варна с кола...не искам и да си спомням, добре че сега летим до Варна.
Виж целия пост
# 14
Едно е да се пътува от София до Бургас с кола - 7 часа, друго е Виена -Братислава - 1час.

Ако го погледнеШ само така, си права. Но равносметката е друга. Във Виена, 4акане на багажи, минаване на митница. 4акане zа рейс до Братислава. Пътуване. В Братислава, пак 4екиране, трябва да си там 90 минути преди полета. Трябва и да има полет няколко 4аса след като пристигат във Виена. Ами ако те пристигат сутринта във Виена, а полет от Братислава има ве4ерта? Или ако zакъснее първия полет и не хваЩат самолета от Братислава? Както и да го погледнеШ, много е сложно и има много въпросителни, уви  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия