Спешно ми е! Как да напомпам...

  • 5 066
  • 16
Първоюнският подарък на Габа отлежаваше добре скрит и преди няколко минути установих, че не мога да се справя.
Как може да се напомпа това:


Опитах с компресора на колата - не става. Навътре в топката влиза много дълга игла-винтил и компресорът не може да преодолее съпротивлението.
Сигурно ще предложите да опитам с уста - не става, от миризмата на гума ми се повдига.
Моля дайте адекватно предложение, по възможност базирано на опит, че детето като се събуди ще си очаква подаръка за празника.
Виж целия пост
# 1
 Имаме такава топка. Мисля, че с ръчната за балони я помпахме или с обикновената за колела, с едно от двете беше, нямаш ли такива под ръка.
Виж целия пост
# 2
И ние имаме такава, с компресор я надуваме. Натисни силно накрайника на компресора към топката, при нас така става. newsm78
Виж целия пост
# 3
Току що пробвах с помпата за балони - не става.
Гумите на колелото и на колата (като се наложи) ги помпам с компресора, но тъпата топка не поддава.
Виж целия пост
# 4
Помпа се с обикновена помпа, или с компресор - с него натисни повечко! Naughty
А ако не можеш да се справиш - отскочи до най-близката бензиностанция.  Peace
Там имат и компресор и хубави млади момчета, готови за помощ посред нощ! Blush Crazy Hug
Виж целия пост
# 5
трябва накрайник, който да влиза в дупката
Виж целия пост
# 6
Е, ние я напомпахме с уста. Приятно, неприятно - направихме го и то 2 пъти, че първия път тя я изпусна нарочно, а после плака за топката.
Виж целия пост
# 7
Ееех, древните правилно са казали, че утрото е по-мъдро от вечерта.
Та ако имахме оригиналната опаковка на топката, на нея сигурно специално за нас щеше да пише: "NO INDIANS!"

Отидохме тази сутрин двете с Габа в гумаджийницата срещу КАТ и помолихме за помощ. Момъкът извади тапата и напомпа топката като предварително намали налягането в компресора. А аз тъкмо се канех да му обясня, че с компресор по-слаб от 2 атмосфери няма да стане. Embarassed Дали съм единствената, мъчила се да пробие запушалка с високо налягане? Сигурно защото преди това помпахме волейболната топка на Виктория, бях убедена, че и тук става дума за вентил, а то било обикновена тапичка.
 Mr. Green
Приемам всякакви награди от рода на скунксове, златни малини и други, адекватни на ситуацията.
Виж целия пост
# 8
 Joy Joy Joy

Това да не е закъснялата първоаприлска шега от теб за теб?
Виж целия пост
# 9
Може би е време и аз да си призная как помпах един винтил. Синът ми като видя как се мъча дойде и просто му развъртя капачката.
Виж целия пост
# 10
Момъкът извади тапата и напомпа топката ............................
Приемам всякакви награди от рода на скунксове, златни малини и други, адекватни на ситуацията.

 rotfImbo получаваш ги всичките! .... заслужено  Laughing
Виж целия пост
# 11
Янита, паднах от смях и аз  Laughing Laughing
Нищо де, важното е крайната цел и ощастливяването на Габа Wink
Виж целия пост
# 12
Имаме такава топка. Мисля, че с ръчната за балони я помпахме или с обикновената за колела, с едно от двете беше, нямаш ли такива под ръка.

мда, напопмпИ го РЪЧНО  Laughing
Виж целия пост
# 13
уби ме направо! ние имаме такава топка, но я купихме напомпана, тя е малка. А онзи ден и купих едно еленче за скачане, пак от този тип, но за него си трябваше друг накрайник на помпата и си мислех, че и при топката е така... добре, че пусна тая тема, иначе и аз щях да действам като теб с топката след време   bouquet
Виж целия пост
# 14
с помпа  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия