Най-старши

  • 5 447
  • 65
Я сега милички кажете коя от вас е най-дълго в чужбина.Така аз съм живяла 1год. и 6 мес.в Германия и сега съм в Англия от почти същото време 1,6год.значи общо 3.Айде вие сте на ред сега. newsm74
Виж целия пост
# 1
Все тука от 4г и 7 месеца.
Виж целия пост
# 2
Хи-хи, идеите за анкетки нямат край, трябва обаче да систематизираме някак събраната информация в една тема "Статистика" и да ковнем най-горе, че иначе много потъва инфото в дълбините Laughing

Аз съм тук от 6 год и 3 месеца[/b]
Виж целия пост
# 3
Тая година стават 8 години откак съм тук и по4вам 9тата....Малееее колко време мина  ooooh!  Thinking
Виж целия пост
# 4
За най-старши не знам, но ние сме май най-младши.
От 4 месеца сме тук.
Виж целия пост
# 5
хайде пак на отчет Laughing

За съвсем окончателно съм от 7 год. тук. Преди това съм живяла тук и в Австрия zа отделни години, но с прекъсвания и zавръщания в БГ.
Виж целия пост
# 6
Сле 12 дена ще станат 7 годинки откак се подвизавам по 4ужбината - първо в Австрия, сега Германия, пък къде ще ни повее вятъра след още някоя друга годинка не се знае Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аниджи,каква е тая вълна от анкети  Shocked  Wink До преди известно време нямаШе нито една тука за сметка на Клюкарника пък сега за няколко дена наваксахме  Grinning
Виж целия пост
# 8
Пета година съм в редиците на хъшовете.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: mcdirock
Аниджи,каква е тая вълна от анкети  Shocked  Wink До преди известно време нямаШе нито една тука за сметка на Клюкарника пък сега за няколко дена наваксахме  Grinning

Признавам си без бой просто до сега не знаех как точно се пуска анкета Embarassed пък и няма да им се даваме на тези от кюкарника я Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Баси...май дотука аз излязох Д'Артаняна на анкетката  Shocked Въй... Grinning
Виж целия пост
# 11
От 4г и 2месеца в странство Sunglasses
Виж целия пост
# 12
От 4 години и поливина съм в далечната Америка
Виж целия пост
# 13
хахахаха първо си помислих, че ще питаш кой е най-стар във форума...
...следващите няколко секунди реших, че питането ти е кой е най старши във форума (демек кой влиzа от самото му начало)...ама кат видях 9 години и   Shocked ...викам си я да прочета по надолу...

Ми аz съм от 3 години и 3 месеца в ДЕ.
Виж целия пост
# 14
Аз съм от средната категория - от 6 до 7 години.
Установих се за постоянно тук от октомври 1999 с кратки забежки до мама в България, да си почина малко от немски и да си припомня българския.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия