Какво мислите за "председателката" Йорданка Христова?

  • 9 714
  • 122
Понеже аз съм с особено мнение за тази жена, а всички около мен смятат, че това е един "прекрасен човек", моля да споделите дразни ли ви с държанието си на 15 годишна фръцла или аз си въобразявам?

Виж целия пост
# 1
Понякога ме дразни,но като цяло ми харесва жената! Peace
Виж целия пост
# 2
Гледах я преди 2 месеца, като си бях в БГ.
Постоянно се питах, каква й е функцията.
Защо е там? Всъщност ми е все тая. Расова
женка е. Харесва ми да я гледам. Виж, до
нея това чудо на пластичната хирургия ме
отвращава. Не мога да му свикна с новия фасон.
Помня го като рунтаво и трътлесто селско моме.
Докато Йорданка Христова е като Шон Конъри.
Колкото повече остарява, толкова по-секси става.
Виж целия пост
# 3
Според мен е доста чаровна жена, не съм забелязала да се държи като 15 годишна фръцла.
Не харесвам музиката и.
Виж целия пост
# 4
Много ме кефи Й.Христова. Много умна и красива жена!
Виж целия пост
# 5
Данчето Христова е марка. Какво прави в журито, тя си знае. Участието й май не се изчерпва само до телевизионните изяви в понеделник и четвъртък.
Родата й по ГригорСтоичкова линия не ме кефи.
Виж целия пост
# 6
Хубава жена, която е наясно с успехите си и визията си!Възхищавам се на жени, които на тази възръст изглеждат добре и се подържат.Като председателка също я харесвам.Според мен си казва реалното мнение, без да се лигави като говори(както прави друга нейна колежка в напреднала възръст)!
Виж целия пост
# 7
Йорданка Христова остарява като катедрала, не като цървул. Какво повече да кажа?
Виж целия пост
# 8
Е, нема начин да е секси тази госпожа. Изобщо не ми харесва - същата фльорца е като Глория, само че с доста годинки отгоре. По същия противен начин си цупи устата като говори. Маниерничи, надува се, превзема се... Манталитета и визията й са от нейната младост и не е мръднала от там. От съвременна гледна точка изглежда леко смешно.
Виж целия пост
# 9
Жената има стил. Харесва ми в пъти повече от разни други недоразумения, които само се изживяват като звезди. Е, тя Е звезда.
Виж целия пост
# 10
Е, как, разбира се че ме кефи! И внимавайте, плюете по мама, все пак! Да не ви издам на татко!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Ох, той татко ти си е пикал в калеврите, с извинение Blush
Виж целия пост
# 12
Е, това вече е гадна империалистическа пропаганда! Бойкотирам я аз тази тема, пфю!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Бойкотирам я аз тази тема, пфю!  Crossing Arms

Стой, бе! Все пак, за майка ти се произнесох ласкаво!
Виж целия пост
# 14
не разбирам само защо непрекъснато я четкат как владеела етнайсе езика, след като ясно показа самичка, че е заучила по няколко фрази, при това грешно.
сигур не върви да я четкат за деколтето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия