1 юни - докога?

  • 2 658
  • 59
Моля родителите на по-големи деца да споделят до каква възраст децата им тачеха този ден и кога спряха да го празнуват?
Моето магаре е на 14 години и си мислех, че вече ще е под достойнството му да го зачитаме вкъщи. Но сутринта го попитах нашега дали има празник днес, а той ме изненада с отговора, че имал.   Rolling Eyes
Е, оставих му повечко джобни, за да се почерпи с приятели по случая, както и ще получи довечера подарък (много се чудих дали да му купя голяма кутия с презервативи или онзи учебник по програмиране, за който отдавна ме врънка, а аз го отложих за след изпитите), но не това ме накара да пусна темата.
Преди час видях в едно кафене седнала голяма групичка деца на неговата възраст - момчета и момичета, празнуват с бира и с цигари в ръцете.   Crazy  Та това ме накара да се замисля, ако тийновете са още деца, що щат в ръцете им бири и цигари послед бял ден в центъра на града? (То пак хубаво, че не беше твърд алкохол и наркотици!) А ако са достатъчно големи да консумират такива неща, за какъв празник на детето говорим тогава?
Ей такава чуденка ме е зачудила и си мъча мозъка, и не мога да реша, аз ли съм толкова задръстен родител, днешните деца ли не са стока или просто болното ни общество е лудо за връзване, че допуска такива неща?
Та да се върна на въпроса - на каква възраст спряха вашите тийнове да празнуват Първи юни?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ми...не знам, да ти кажа, но съвършено сериозно - аз още приемам поздравления и подаръци, ако дават. За мен си е празник.
Виж целия пост
# 2

........(много се чудих дали да му купя голяма кутия с презервативи или онзи учебник по програмиране, за който отдавна ме врънка, а аз го отложих за след изпитите).............



Как`Сийке, много се смях  Joy

Нашето магаре, брат ми, е на 12г и казах на майка ми, че не му отива вече да се нарежда за подаръци.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
То е ясно, че децата в нас са живи и аз се самопочерпих послучай празника, питам за тийновете, кога спират да припознават празника за свой?
Виж целия пост
# 4
Мисля, че след като станат тийнове, вече не може да претендират за празник. От 13 г. нататък са в друга възраст. А за момичетата е ясно - щом имат цикъл какви деца са, те могат вече да бъдат майки. С една дума - до 12 г.
Виж целия пост
# 5
То е ясно, че децата в нас са живи и аз се самопочерпих послучай празника, питам за тийновете, кога спират да припознават празника за свой?
Това ти казвам - аз така и не спрях.
Но поне до 18...
Виж целия пост
# 6
Не знам докога... Снощи се прибрах късно от кръчма - бях пила бира и миришех на фасове. Сутринта мама ми честити празника. Дали пък го направи, защото вече не съм тийн?
Виж целия пост
# 7
А за момичетата е ясно - щом имат цикъл какви деца са, те могат вече да бъдат майки. С една дума - до 12 г.

Някои това ги сполетява още на 9, дали престават да бъдат деца?
Виж целия пост
# 8
Честит Празник, Буу! И аз празнувам, не ми дреме на колко съм. Само дето мама доскоро честитеше с подаръци и на мен и на систъра, а днес само на внуците, хъх  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Честит Празник, Буу! И аз празнувам, не ми дреме на колко съм. Само дето мама доскоро честитеше с подаръци и на мен и на систъра, а днес само на внуците, хъх  Crossing Arms
Мерси Grinning И на теб, Мюр!
Майка ми доскоро ми подаряваше... и свекърва ми ми звънна да ми честити празника - и на детето и на мен.
Виж целия пост
# 10

стока или просто болното ни общество е лудо за връзване, че допуска такива неща?


Според мен това е отговора. Синът ми е на 9 години, миналия месец беше на гости в Лондон, фен е на Челси. Докато беше там е имало техен мач. Заедно с приятелите ни /големи, възрастни хора/ е искал да гледа мача в пъб, но още на вратата са казали "Без деца". Няма значение, че е с придружители. А тук какво, важно е бизнеса да върви, цигари и алкохол продават на деца Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Майка ми доскоро ми подаряваше... и свекърва ми ми звънна да ми честити празника - и на детето и на мен.
И на мен мама и тати ми се обадиха да ми честитят празника. И подарък си имам. А онзи ден навърших 42. Laughing
Та така - тийнове или не, приемаме го, докато има кой да ни отразява като деца.
Виж целия пост
# 12
Как` Сийке, нашето момче ще навърши 18 г. след 2 месеца и сутринта ни каза, че тази година щял да празнува този детски празник за последен път.
Сви ми се сърчицето, ама няма как.
Та сега се чудя какъв подарък да му измисля, нещо хем интересно, хем смешно, хем да го запомни.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Та сега се чудя какъв подарък да му измисля, нещо хем интересно, хем смешно, хем да го запомни.  newsm78


Шише с биберон, пълно с уиски?  Thinking
Виж целия пост
# 14
Май на-редно ще е да се празнува до появата на собствените деца. Едно от предимствата на късното майчинство bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия