А сега наред са килимите!!!

  • 6 241
  • 18
Момичета,привет!След като вече отивеме на приключване с р-нта,
остава само да реша какво килимче да си сложа във всекидневната!
сложихме ламинат навсякъде.в кухнята съм категорична че там килим -не,защото трохи ала бала-знаета как!!! Simple Smile
сега съм се насочила към всекидневната да си сложа от онези рошавичките,ама приемам предложения!
давайте снимки- предложения!
предварително благодаря!! Hug
Виж целия пост
# 1
Добра идея, но само не си слагай рошавичко, защото много трудно се чисти ,особено като детето изсипе пакет със солетки или бисквитки, или изплюе нещо - просто е ужас.
Виж целия пост
# 2
Добра идея, но само не си слагай рошавичко, защото много трудно се чисти ,особено като детето изсипе пакет със солетки или бисквитки, или изплюе нещо - просто е ужас.
а пък аз точно за такъв съм се навила!ужас!! ooooh!
Виж целия пост
# 3
Най-лесно ще ти е с нещо тип "мокетно", лесно се чисти поне, но ако залагаш на визията - купи каквото ти е на сърце  Simple Smile
Вкъщи, честно казано, искам да се отърва от килимите, но като се замисля - не ми коства нищо да чистя мокетния, лесен е за поддръжка точно където е - в хола - всеки ден сме там...
От друга страна, не знам как се връзва ламината с мокетен килим newsm78
Виж целия пост
# 4
Ние сложихме рошавичко, мъжът ми много настояваше, ама след три месеца го махнахме: красиво беше, ама много боклук събира, а няма кой да го чисти непрекъснато. После сложихме гладичко, ама и от него се отказахме. Не знам, може би ние сме си мърльовци...
Виж целия пост
# 5
снимки!снимки! Laughing smile3509 photo
Виж целия пост
# 6
В Carpet House има страхотни килими Flutter
Виж целия пост
# 7
В Carpet House има страхотни килими Flutter
това в софия ли е?аз съм от прованса!!! Joy
Виж целия пост
# 8
В Carpet House има страхотни килими Flutter
това в софия ли е?аз съм от прованса!!! Joy
Да, за София говоря. Сменят килимите на витрината всеки ден и ако трябва да си харесвам някой ще има доста да се чудя. Наистина са много красиви Peace
Виж целия пост
# 9
В Carpet House има страхотни килими Flutter
това в софия ли е?аз съм от прованса!!! Joy
Да, за София говоря. Сменят килимите на витрината всеки ден и ако трябва да си харесвам някой ще има доста да се чудя. Наистина са много красиви Peace
къде точно се намира???до края на месеца най-вероятно ще идвам в софия и ако имам възможност да знам на къде да се ориентирам!! Grinning

Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175536.msg3506767#msg3506767
Виж целия пост
# 11
къде точно се намира???до края на месеца най-вероятно ще идвам в софия и ако имам възможност да знам на къде да се ориентирам!! Grinning



CARPET HOUSE
 
София 1784, ж.к. Младост 1, бул. Александър Малинов 16, тел. 029743021 

 Hug
Виж целия пост
# 12
къде точно се намира???до края на месеца най-вероятно ще идвам в софия и ако имам възможност да знам на къде да се ориентирам!! Grinning



CARPET HOUSE
 
София 1784, ж.к. Младост 1, бул. Александър Малинов 16, тел. 029743021 

 Hug
о,мн.ти благодаря!аз точно в младост ще отседна!това е м-на който се намира малко по-надоло от билата,ли е?защото ако е той е найстина са страхотни!!! Grinning
Виж целия пост
# 13


CARPET HOUSE
 
София 1784, ж.к. Младост 1, бул. Александър Малинов 16, тел. 029743021 

 Hug

о,мн.ти благодаря!аз точно в младост ще отседна!това е м-на който се намира малко по-надоло от билата,ли е?защото ако е той е найстина са страхотни!!! Grinning


От Била по Ал.Малинов /ако не се лъжа/ по посока Цариградско шосе. До него /магазина на  Carpet house/ има някакъв офис на банка, а встрани от магазина има и магазин  на Oliveri /или нещо от сорта/- брави за врати, също много оригинални  Peace
Дано си намерите това, което търсите Hug
Виж целия пост
# 14
KATYA KOCI , изглежда не ми погледна линка  Mr. Green

Ето така, да видиш какви килими има във Варна:




Аз пък не мога да си представя без килим  Shocked
Килимът е уют, акцент, цветно петно, изобщо не може да става въпрос за интериор без килим.
Има и поддръжка, но пък кое няма?!

Показвала съм ги, ще покажа пак килими:








Първите два са в дневна, третият е в детската на голямата ми дъщеря.




и още:


ето и сама прецени с или без

 
 

 

 

 

 


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия