Некоректен бъдещ работодател?!

  • 701
  • 7
Кандидатствах за работа в известна българска фирма.Издържах всички тестове и покрих изискванията им. Обадиха ми се, че са ме одобрили и ми дадоха ден,за да кажа дали приемам при предложените ми условия. Позвъних преди малко в уговорения час, за да потвърдя желанието си да работя с тях, а те ми отговориха, че предложението вече не е валидно. Чудя се да се ядосвам ли или да се радвам. Но се почувствах глупаво и ми е неприятно.
Виж целия пост
# 1
Може да са го казали на всички конкуренти и който се обади първи - избират го.
Ама и така да е - не е коректно.

Виж целия пост
# 2
Неприятно ми е,защото аз мислих,мислих,претеглях всички плюсове и минуси и когато се реших -получих ехидно-снизходителен отговор. Както и да е - явно не е моята работа. Но досега не ми се е случвало. Вече поне ще съм подготвена и за такива ситуации.
Виж целия пост
# 3
Мен ако питаш, отървала си се. Щом отсега проявяват некоректност, представи си какво би те чакало при една бъдеща работа прия тях.
Кажи коя е фирмата.
Виж целия пост
# 4
Фирмата е известна счетоводна кантора, състояща се от "позитивно мислещи хора". Не искам да обявявам името й. Желанието ми е да забравя по-скоро днешния разговор и да събера сили за ново кандидатстване. Някъде, където няма да се подиграят с мен. Обаче лошото е, че сега имам едно на ум и ще съм по-подозрителна. Дано това не се отрази на излъчването ми Simple Smileпри разговорите с бъдещите ми работодатели.
Виж целия пост
# 5
Може да са назначили някой свой човек. Карай, гледай напред и не се впечатлявай от такива нещастници.
Виж целия пост
# 6
Кандидатствах за работа в известна българска фирма.Издържах всички тестове и покрих изискванията им. Обадиха ми се, че са ме одобрили и ми дадоха ден,за да кажа дали приемам при предложените ми условия. Позвъних преди малко в уговорения час, за да потвърдя желанието си да работя с тях, а те ми отговориха, че предложението вече не е валидно. Чудя се да се ядосвам ли или да се радвам. Но се почувствах глупаво и ми е неприятно.

Дай банкет, че си се отървала! По-хубаво от това да не попадаш в ръцете на некоректни хора няма!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички, които ми писаха  bouquet.Поуспокоих се малко, чакам понеделник и започвам ново търсене Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия