Едно въпросче?

  • 380
  • 7
Момичета преди извесно време виждаж петна по сутиените си, разбрах че това е нормално.Но тези тетна изчезнаха да се появяват от извесно време и гърдите ми значително намаляха.Това означава ли че няма да мога да кърмя,да не би да нямам кърма като родя???
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай мила! Всяка жена може да кърми. Мисля че само 2 или 3 % бяха жените, които имаха физиологическа невъзможност да кърмят, но не съм много сигурна, някой да допълни.
А ти се зареди с положителни мисли и се настрой, че ще кърмиш каквито и трудности да срещнеш, защото такива ще срещнеш най-вероятно.
Според мен за успешното кърмене позитивното мислене е от огромно значение!
Успех!
Виж целия пост
# 2
Спокойно Hug това, дали ти е потекла кърма или не по време на бременността, изобщо не е определящо ... На мен не ми е текла кърма по време и на трите бременности,а и трите пъти имах Wink
Виж целия пост
# 3
Според мен няма страшно. На мене по време на бременността изобщо никакъв секрет не ми изтичаше от гърдите, а вече три месеца кърмя.
Виж целия пост
# 4
Успокой се.Мисля че няма да имаш проблем да кърмиш.С първата бременност бях като теб, кърма имах като родих. С втората нямах никакво напрежение в гърдите още повече че родих секцио с желание и търпение продължавам да си кърмя бебето.Ако си достатачно мотивирана ще можеш да кърмиш  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз докато бях бременна имах такова изтичане и то доста рано, мисля, че в 4 месец, после нямаше нищо, но сега да чукна на дърво имам кърма.
Виж целия пост
# 6
Наистина няма място за притеснение.
Кърмата се стимулира със сученето.
Успех и леко и безпроблемно раждане
на едно здраво бебе и успешно кърмене.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета много ме успокоихте  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия