Колички Ofrat във Варна/или в София?

  • 646
  • 7
Мили майчета,харесах си една марка коли за бутане-Ofrat.Знаете ли къде във Варна ги продават?Ако не,кажете за София,че ще имам път и натам  Peace Предварително благодаря  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Айде де,никой ли не е виждал такива колички  Sad Моля ви,помогнете  Praynig!!!
Виж целия пост
# 2
Аз си поръчах от Комсед 5 в 1. С куриер  до Пловдив.
Виж целия пост
# 3
Аз си поръчах от Комсед 5 в 1. С куриер  до Пловдив.
Колко ти излезе?Не знаех,че доставят до вкъщи  newsm78 Аз търся именно това 5 в 1  smile3521
Виж целия пост
# 4
Мисля към 7-8 лева - това е сумата за куриерската фирма. Тежи 5 килограма. Това беше миналата година. Неможах да намеря тук в Пловдив и с малко ровене в нета намерих.
Виж целия пост
# 5
за това ли става въпрос  http://www.ofrat.com/   в каталога на комсед не го открих,може ли линк от където може да се поръча.и каква му е цената.
Виж целия пост
# 6
Да,за това става въпрос,обаче в сайта няма изложени други артикули,което доста ме учудва  Confused В разни чешки сайтове има продукти на фирмата,много ми харесаха  Heart Eyes Снощи се рових в Комсед,ама няма такива колички 5 в 1  Sad Дали ги няма в някой софийски магазин ???
Виж целия пост
# 7
здравейте момичета,аз също имам нужда от помощ.Може ли някой да ми  каже адреси на онлайн магазини с детски колички и снимки към тях.Налага се да купуваме пак,а нямам време да ходя по магазините.Пък и май по нета е по лесно-поръчваш,плащаш и готово.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия