МЦ "Превент" - изследване за Хламидия

  • 1 600
  • 14
Здравейте, момичета!

Имам нужда от малко помощ. Пращат ме в МЦ "Превент", за да ми направят изследвания за Хламидия. Както предполагате, съм се стресирала безумно. Четох хиляди неща за болестта и от там идва напрежението ми. Та, въпросът ми е, има ли значение къде се прави кръвният тест и не на последно място, знаете ли нещо за тази лаборатория?

Предварително в благодаря, защото ще ми спасите много нервни клетки   bouquet
Виж целия пост
# 1
мацко, аз ходих в Цибалаб, не знам има ли значение лабораторията, но излезна бързо изследването и резултата беше хубав Wink
Виж целия пост
# 2
Искам и аз така да се похваля в сряда, амааа... Толкова изключващи се едно от друго неща четох, че свят ми се изви.
Виж целия пост
# 3
В Цибалаб не ходи Simple Smile
За Превент не съм чувала.
Кандиларов бих ти препоръчала.
Какво изследване ще ти правят - кръвно, със секрет или PCR ?
Всъщност това е решаващото, а относно мястото - във всяка лаборатория се прави такова изследване. просто в Цибалаб редовно са положителни Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Кръвно, но тъй като зеленото направление (или бележка  newsm78 ) е у нас, а не в офиса не мога да проверя на колко антитела ще се прави. От днес съм вече ограмотена  bowuu по този въпрос, ще се опитам да разчета докторските заврънтулки. Като цяло яко се стресирах, а и помня историята с Хламидията на Янчето, да ме извини, ако съм объркала името. Една позната даде луди пари при "светило" да лекува тези буби, пък накрая се оказа, че са и били ампули Вит. С. За това пуснах темата, за да знам, ако на лабораторията и се носи слава  Grinning
Виж целия пост
# 5
Един съвет от мен: щом ще пускаш кръвни, предполагам по дифолт са ти назначили само IgG, но ттози вид антитела не са достатъчно показателни и не могат да се интерпретират реалистично и достоверно, с две думи: пусни си IgA и IgG.
Ще дадеш 17-18 лв повече, но поне ще е сигурно.
Виж целия пост
# 6
IgM за какво беше. мен и него ми пуснаха...досега съм била много доволна от ЦибаЛаб винаги, не знам...преди време изследвах доста редовно стерилна урина и винаги резултата е съвпадал с още две лаборатории /отрицателен беше/.
Виж целия пост
# 7
Цитатът е от тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=2593.0;all

IgA показва остра фаза на инфекцията

IgM текущата инфекция

IgG показва преболедуванa някога инфекция
Виж целия пост
# 8
На мен за кръвни изследвания ми препоръчаха Бодимед, но май имам усещането ,че и там е познатата история...все положителни резултати...направи си PCR тест #Crazy
Виж целия пост
# 9
Няма никой  newsm44 newsm44 newsm44 Все са нули!!!
Виж целия пост
# 10
Браво, това е чудесно Grinning
Виж целия пост
# 11
Няма никой  newsm44 newsm44 newsm44 Все са нули!!!

Щастливка Wink
Виж целия пост
# 12
Няма никой  newsm44 newsm44 newsm44 Все са нули!!!
Последно в МЦ "Превент" ли си ги направи? Исках да ти пиша - вероятно са те пратили там защото имат подписан договор със ЗК за тези изследвания, но то минало Wink. Както и да е - Честито!  Hug
Виж целия пост
# 13
Не знам, какъв им едоговора, но платих 32 лв. за за IgG и IgA.
Виж целия пост
# 14
Да, хламидията не се поема от здравната каса, нормално е да си ги е платила Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия