Мини модели конкурс

  • 1 109
  • 3
Не мога да се сдържа в момента дават Висаж мини модел 2007 по БиТВ.  #Crazy
Децата са по бански просто готеско изглеждат, особено момиченцата с тия горнища качени на врата им. Аз ли съм сбъркана, не ми се струа нормално тур по бански за деца на 6-10 г.   newsm78
Виж целия пост
# 1
Че и децата на 4-6 години минаваха по бански, момиченцата - в две части банския.  Laughing
Аз като мрънках на 8 годинки да си слагам банския с горнището, баща ми ме бъзикаше, че горнището ми стояло като папийонка.  Mr. Green

Предполагам, бяха по бански, защото рекламират като модели бански костюми за деца... newsm78

Лично аз не бих искала децата ми да са манекени, най-малкото в невръстна възраст.
Виж целия пост
# 2
Децата в 4-та група /10-12г. мисля, че беше/ бяха доста килограмови... Егати манекените  Shocked
Виж целия пост
# 3
......Аз като мрънках на 8 годинки да си слагам банския с горнището, баща ми ме бъзикаше, че горнището ми стояло като папийонка.  .......

Хи-хи, виж ни на снимката вляво - миналото лято, на година и половина. Като го видях в магазина, не се стърпях да го взема, баща и падаше от смях когато тя си наместваше горнището, защото й се разместваше от търчане по плажа и във водата и все й се смееше, че "циците и изскачат".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия