Да попитам за NIVEA body Good-bye Cellulite

  • 1 747
  • 14
Здравейте момичета ползвали ли сте крема или лепенките на NIVEA body Good-bye Cellulite имат ли ефект и ако сте ползвали доволни ли сте.Благодаря предварително за отговорите  Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз миналата година измазах две опаковки на Nivea Good-bye Cellulite. Установих, че има ефект само, ако мазането е комбинирано с фитнес/ гимнастика или други упражнения и известна диета.

Затова след първата опаковка при мен имаше ефект( + всеки ден интензивна гимнастика вкъщи по 40мин) , но при втората - не, понеже тогава нямах възможност за спорт.
Виж целия пост
# 2
При мен нямаше НИКАКЪВ ефект от крема!!!
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка го ползваше - каза, че нямало ефект.
Виж целия пост
# 4
А при мен имаше учудващо положителен ефект......само с една опаковка от крем-гела ми се махна целулитът.Определено останах много доволна и сега си взех още една опаковка.
За пластирите не мога да кажа нищо, не съм ползвала.
Виж целия пост
# 5
При мен нямаше НИКАКЪВ ефект от крема!!!

И при мен  Naughty ефект
Виж целия пост
# 6
Никакъв ефект нямаше, на всичкото отгоре е много лигав и трудно попива.
А и миризмата му не ми понасяше  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
аз го използвах миналата година но не бях редовна в мазането та незнам за ефекта.
Виж целия пост
# 8
Момичета а няма ли други продукти за целолит на други фирми които сте ползвали и има ефект  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Коментирали сме
тук
тук  Peace
Виж целия пост
# 10
Момичета а няма ли други продукти за целолит на други фирми които сте ползвали и има ефект  Rolling Eyes

   ДАВ!
Виж целия пост
# 11
 Щом трудно попива  - би трябвало да може да се прави  с него п0-продължителен масаж  newsm78.Май ще си го купя тогава.
Виж целия пост
# 12
Аз не съм ползвала само пластирите. Душ-гел + масажор е много приятно. Сега си го пълня с друг антицелулутен и пак си го ползвам. Обаче от гел-а много ми лепне кожата после. Все 1 са ми изпотени бедрата.....неприятно е!
Виж целия пост
# 13
Обаче от гел-а много ми лепне кожата после. Все 1 са ми изпотени бедрата.....неприятно е!
Аз имах този проблем с Дав гела... Confused
Виж целия пост
# 14
Аз съм много доволна от гела- съчетавам го със спорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия