Побърквам ли се

  • 2 288
  • 35
Моля ви за вашето мнение.Последния ми цикъл беше на 25 .04,от една седница си правя тестове за бременност и вси4ки са с бледа 2 4ерта.В4ера ходих на гинеколог-тои ме гледа на видеозон,но не видя нищо.Моля ви за вашето мнение-днес ми е 39 ден от последния цикъл(а тои ми е редовен и е на 31 дни)може ли да има бременност,а да не се види на видеозона.Имам болки в гърдите и ниско долу в корема,главоболие от време на време и ми се вие свят -това не са ли признаци за наличието на бременност-вече ще се побъркам има ли или няма такава.Моля ви даите си мнението.
Виж целия пост
# 1
Тихичко честито  bouquet Според мен има бременност, въпреки че чертичките са бледи. При 8 дни закъснение е съвсем нормално да не се вижда на видеозона. След седмица отиди пак на преглед, трябва да се види Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря много за надеждата, която ми вдъхна .От година и половина се борим с моя съпруг за да видим тези две чертички .Дано да съм бременна и всичко да ми е наред
Виж целия пост
# 3
Тихичко честито  bouquet Според мен има бременност, въпреки че чертичките са бледи. При 8 дни закъснение е съвсем нормално да не се вижда на видеозона. След седмица отиди пак на преглед, трябва да се види Peace
На същото мнение съм.честито
Виж целия пост
# 4
Мисля, че си бременна. Моята черта в началото също беше бледа. Честито!
Виж целия пост
# 5
Ако са те гледали на коремен ултразвук няма да се види сакче,но с вагинален би трябвало да го видят.Иди пак на преглед при друг специалист.Ако тестовете са положителни,а в матката не се вижда нищо има опасност от извънматочна бременност и това трябва да се установи възможно най-рано.Дано всичко да е наред.Успех!
Виж целия пост
# 6
Може, може да не се види Simple Smile  Иди верно и при друг лекар, с  добра апаратура  Grinning  Щом си правила тестове - бледа , не бледа - втора чертичка има, а този хормон не се разхожда случайно из женския организъм..   Hug
Виж целия пост
# 7
Според мен си Бременна , но за по-сигурно отиди на вагинален видеозон . Успех !!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
Хайде и аз да ти кажа....според мен, щом бледата чертичка си е там...значи си за тихичко честито   bouquet

Както и Джо-Джо те посъветва, направи преглед с ехограф с вагинален трансдюсер....възможно е да не се вижда още нищо с коремен....стискам палци  Peace
Виж целия пост
# 9
Честито, миличка!Бременна си!Рано е още, според ме, да се види каквото и да е...даже и с вагинален видеозон.Търпение и след още поне седмица върви пак лекар.
Виж целия пост
# 10
Няколко положителни теста според мен подсказват именно бременност. При закъснение от 9 дни не е гаранция, че ще се види плоден сак. Най-добре е да се отиде на преглед при двуседмично закъснение - така шанса да те стреснат, че не виждат нищо е минимален.
   Честито!   bouquet
Виж целия пост
# 11
 И аз мисля за тихичкото честито:) Но сега трябва да имаш търпение. Плодното сакче не се вижда веднага-нали трябва да се оформи,за да се види все пак:)) Стискам палци да се похвалиш най-скоро!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че си бременна, така че тихичко ти честитя!!!!  bouquet
Ощее рано май да се види сакчето на видеозон. Изчакай още малко и пак иди
И после да пишеш, за да може и шумно да ти честитим!!! Hug
Виж целия пост
# 13
И на двата теста ,които направих сутринта преди да отида на преглед при генеколог -в началото имаше ясно изразена само една чертичка...След около 5 минути на единия се появи и втора но толкова бледа ,че чак взех лупа ,за да видя контурите....  #Crazy Лекаря обаче потвърди съмненията ми-бях бременна в 9 г.с.Така че моя съвет е-изчакай поне още една седмица и отново иди на преглед,тогава вече ще има изразен плоден сак ,който да бъде видян чрез видеозона.УСПЕХ!
Виж целия пост
# 14
Благодаря на вси4ки за куража, които ми вдъхнахте,но да ви се опла4а тази сутрин ме заболя много корема и като отидох в тоалетната видях едно кафяво зацапване,което се повтори още един път следобяд .Не знам от какво е ,но много ме плаши-сега в момента съм добре (нямам нито болки ,нито зацапване).Според вас на какво се дължи това,на някоя от вас слу4вало ли се е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия