Най-приятна и най-просташка тв. реклама

  • 54 403
  • 827
 Много просташки реклами съм виждала, но една реклама на ракийка надмина всичките ми разбирания за култура. "Грозден" ако не се лъжа. За "бамбашка" свата и сватята дето си я бивало. Laughing Shocked

Виждали ли сте някоя, която да я бие по простотия? Абе какви са тези хора, които измислят такива глупости? #Crazy

Като реклама която харесвам класирам рекламата на Кока Кола -да станем на крака за този който си обеща и го направи,за тези които знаят какво искат. Много добре зареждаща и възпитателна реклама. Peace

Вие сте наред!
Виж целия пост
# 1
Може ли да ви помоля за линкове,
за да имам представа за какво става
въпрос все пак. Аз имам няколко любими,
но едва ли сте ги гледали, та ще си трая.
Но ще ви чета зорко. Така че давайте!

Каква е тази реклама на кока-кола?
Забележка: Кока-Кола се пише винаги с тире!!!
Виж целия пост
# 2
Тази с кучето -реклама на дъвки ...Марш от тук ! Laughing
Виж целия пост
# 3
Рекламата на Кока-кола и на мен ми е любима Heart EyesМного позитивно направена.
А за просташки и тъпи,ще помисля малко и после пак ще пиша Mr. Green
Виж целия пост
# 4
То за просташките и тъпите бая място ще ми трябва да ги напиша Mr. Green Sick.Много са!!!А хубавите за жалост толкова малко Confused.
Виж целия пост
# 5
Може ли да ви помоля за линкове,
за да имам представа за какво става
въпрос все пак. Аз имам няколко любими,
но едва ли сте ги гледали, та ще си трая.
Но ще ви чета зорко. Така че давайте!

Каква е тази реклама на кока-кола?
Забележка: Кока-Кола се пише винаги с тире!!!

Точно преди появяването на Преслава в Шоуто на Слави я показваха. Не бях я виждала по-рано и се втрещих направо. Можеш да видиш в нетерра.

А тази с кучето по коя телевизия върви? newsm78
Виж целия пост
# 6
Много просташки реклами съм виждала, но една реклама на ракийка надмина всичките ми разбирания за култура. "Грозден" ако не се лъжа. За "бамбашка" свата и сватята дето си я бивало. Laughing Shocked

Виждали ли сте някоя, която да я бие по простотия? Абе какви са тези хора, които измислят такива глупости? #Crazy

Като реклама която харесвам класирам рекламата на Кока Кола -да станем на крака за този който си обеща и го направи,за тези които знаят какво искат. Много добре зареждаща и възпитателна реклама. Peace

Вие сте наред!

Личи си, че отдавна не живееш в БГ Laughing Дали да не ти пратим шпек "Леки"?

п.с. А на мен рекламата на Кока-кола ми звучи, как да го определя, малко чуждо, не като за нашата действителност Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ксения,  темата е с идея :
1. Най- лоша
2. Най- добра
Това ли имаш пред вид..
 защото в момента тече тема за  най- неприятна , лоша или каквато - там реклама.може и да е назад,  но я има.
    Аз поне не съм попадала  на тема за най- добра реклама, но подозирам, че във този форум има всичко. Crazy Hug  Не уточняваш български или не.

  1.  Най лоша за мен е с прасетата,  , дето щастливи се разделят с живота на фона на култовата песен от ОЩЕ по- култовия филм " АХ, този джаз" на Боб Фос.  Досега  не я стигна никой. / В моята листа/  Не, защото няма такива, и лоши и пошли,  но тази ме обиди/ не защото съм прасе, защото харесвам филма и не харесвам Идеята на рекламата./  от българските.
   2.Тези, които ми харесват са много. Гледам и "Рекламна пауза" по Фокс лайф.. и там имам фаворити.Гледам и сума ти канали с подобни предавания, доколкото им знам езика.
    Харесвам неща, които  сега, сега са ми пред очите.  Например  рекламата на Бриколаж с Робин.  Допада ми.  Може би съм пристрастна, но ми допада.
   За рекламите на Кока- Кола.. , Пепси и  прочие  мега- даване на пари не говоря.
 Спрях се на българските.  Има и много добри.


Виж целия пост
# 8
Най-просташка е: "А ти изака ли се?". Иска ли питане?
А най-приятна, хм, имаше една на Ситроен с един робот, който танцува, на фанта последната, на Швепс с леопардите, за сега това се сещам.
Виж целия пост
# 9
Много просташки реклами съм виждала, но една реклама на ракийка надмина всичките ми разбирания за култура. "Грозден" ако не се лъжа. За "бамбашка" свата и сватята дето си я бивало. Laughing Shocked

Виждали ли сте някоя, която да я бие по простотия? Абе какви са тези хора, които измислят такива глупости? #Crazy

Като реклама която харесвам класирам рекламата на Кока Кола -да станем на крака за този който си обеща и го направи,за тези които знаят какво искат. Много добре зареждаща и възпитателна реклама. Peace

Вие сте наред!

Личи си, че отдавна не живееш в БГ Laughing Дали да не ти пратим шпек "Леки"?

п.с. А на мен рекламата на Кока-кола ми звучи, как да го определя, малко чуждо, не като за нашата действителност Rolling Eyes

 ooooh! Олей, пък този шпек леки...Как ми напомни- това е направо....топ-топ-топ не просташка, ами гадна, извратено-пропагандистка реклама. ooooh!
Виж целия пост
# 10
"А ти изака ли се?" Sick
 Просто нямам думи,не вярвах на ушите си когато я чух за пръв път.Мислех си,че аз нещо не съм в ред,ама не
Виж целия пост
# 11
За най-харесвана е тази на Загорка в която се говори как трябва да се гордеем ,че сме българи или нещо такова Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Мен пък рекламата на Кока-Кола ме дразни, по точно тембъра на гласа. Най-противна на този етап е за дъвки Орбит, в която една жена обира с хапка хляб мазнината по тавата и я лапа с кеф Sick..направо ми се повдига от това....
Харесва ми ракламата на Вивател с Хр.Шопов, на бира Хостен....на храната за котки с малкото коте...
Виж целия пост
# 13
Много просташки реклами съм виждала, но една реклама на ракийка надмина всичките ми разбирания за култура. "Грозден" ако не се лъжа. За "бамбашка" свата и сватята дето си я бивало. Laughing Shocked


Я, сега видях рекламата на "Грозден", ами слаба работа, но за толкова пари - толкова, нали всеки знае, че добрата реклама се прави съответно с повече пари.
Аз отдавна не съм се заглеждала по рекламите, но тази на Кока -Кола не ми харесва, твърде дълго се проточва това харесване и аплодисменти.
Обикновено ми допадат рекламите на коли, имаше една за малкия Ситроен
 / не помня  newsm78... С2 май беше/ е тя ми беше любима.
Виж целия пост
# 14
Напоследък любимите ми са на М-тел "обичам те, Наталия" и "бате, ака ми се"  Grinning

Най-омразни - цялата серия на БТК с Любо...  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия