Ура, успяхме

  • 1 153
  • 13
Приети сме с ОДЗ яслената група - на есен с песен  Grinning А вие?
Виж целия пост
# 1
петра си ходи на ясла без проблем от м. април.

и не виждам повод да се радваш - сега ще тръгнат сополите, болестите и бацилите Tired
извън тези неща, яслата е едно чудесно място  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз също се радвам...1 година чакаме за място в нашето ОДЗ....
Есента започваме! Grinning
Виж целия пост
# 3
петра си ходи на ясла без проблем от м. април.

и не виждам повод да се радваш - сега ще тръгнат сополите, болестите и бацилите Tired
извън тези неща, яслата е едно чудесно място  Peace
радвам се защото в последните години да успееш без връзки си е цяло чудо
Виж целия пост
# 4
Честито! Simple Smile Аз се сетих много късно да подам документите, но имало надежда.Вече се успокоих, че не е критично, ако не ходи на градина, все пак има баба.И на двамата им е хубаво да са заедно, какво по-добро от това Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Мале мами направо се чудя как няма места в яслите и в градините.Това е живо наказание да чакате толкова много в невидение дали е прието или не ooooh! отвратителна ни е държавата #Cussing out.Пък деца нямало СЪЖАЛЯВАМ ВИ. При нас когато решиш можеш да си го запишеш където си поискаш малко ни е градчето и за това Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Честито на приетите и радостните  bouquet
Виж целия пост
# 7
И ние сме приети за септември,даже на 2 места.Но подадох молбите септември мин.година.
В яслата,където го записах,има 2 групи по 26 деца и 40 резерви.Детенцето на моята приятелка е 9 резерва и са й казали,че няма никакъв шанс SadА още колко дечица има,които дори не са в резервите и остават без ясла Tired
Виж целия пост
# 8
Аз пък да се оплача тук - чакам вече две години, тоест тогава съм подала документи. И баткото беше в същото ОДЗ. И отново не сме вътре. И първа група да ни бяха сложили - той ще бъде на 2 и 7 септември, но и това не са направили. Много съм разочарована. Ако някой знае къде има места - да казва.
Виж целия пост
# 9
София я приеха без проблем, бяхме подали молба само в една градина.
Предпочитах да не я бяха приели и да не ходи, сега аз трябва да решавам Tired
Виж целия пост
# 10
Поздравления за успялите и записалите се!
Успех на чудещите се в избора!

Най- вероятно и Дана от есента ще тръгва, но още обмислям идеята.
Виж целия пост
# 11
Честито на новоприетите!

а колкото до сополите и вирусите...децата ви със сигурност ще минат през това...Рано или късно при някои е по малко, при други повече. При Калоян беше близо година изграждането на имунитет. Сега боледува много по-рядко. Мисълта ми беше, че е по-добре децата да изградят имунитета си рано, отколкото да ги държите под стъклен похлупак и това да им се случи тогава, когато задължително ще трябва да ходят на градина предучилищна и на училище...така мисля...
Виж целия пост
# 12
петра си ходи на ясла без проблем от м. април.

и не виждам повод да се радваш - сега ще тръгнат сополите, болестите и бацилите Tired
извън тези неща, яслата е едно чудесно място  Peace
радвам се защото в последните години да успееш без връзки си е цяло чудо

еее, честито тогава  Laughing
ние подадохме документи когатоптра беше на 6 месеца. година по-късно си започна без проблеми. при това яслата е в центъра - на хр. белчев и очаквах проблеми. е, нямах  Wink

доня - така е; права си, но е супер гадно детето ти да е болно, да предава бацили на няколкодневното ти бебе; после на теб, на мъжа ти и тъкмо когато номер 1 се оправи да се тръшне номер 2, после мама, после тати... и така вече 1 месец някой у нас се влачи я с кашлица, я  Т. ми тъпо е така...

но както казах, извън тези неща, яслата е едно прекрасно място.
аз вече получих първата си апликация от петра. не можете да си представите едно накриво залепено цвете какво умиление буди  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Честито!
Явно това е темата и аз да се похваля, че дъщеря ми също е приета в детската градина, която искахме Laughing. документите подадохме на 03.01. Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия