Бременност и козметични процедури

  • 1 444
  • 12
Вие ходите ли на почистване на лице през бременността?Откакто забременях не съм ходила и вече не мога да се понасям   smile3516  Усещам,че имам нужда(парна баня,масаж,ексфолиант...   smile3521  ),а съм чела ,че има опасност от инфекции,които не са желателни точно сега   newsm78  Моята козметичка каза,че няма проблем да ида,но се чудя.Дайте съвет  Praynig
Виж целия пост
# 1
През цялата си бременност продължих да ходя редовно на всички козметични процедури.
Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми!
Peace
Виж целия пост
# 2
И аз мисля. че няма проблем и можеш да продължаваш с козметичните процедури.  Peace
Виж целия пост
# 3
Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми! [/color][/b] Peace

и,и имаш доверие,давай смело Peace
Виж целия пост
# 4
И аз мисля че няма проблем да отидеш но мен на пример ми беше доста не прятно едва издържах първия път и след това не съм ходила
Виж целия пост
# 5
И аз продължавам да си ходя, но без процедури с ток - дарсонвал, йонофореза, електроепилация. До колкото знам те не са препоръчителни при бременност.
Виж целия пост
# 6
Не съм спирала да ходя включително и на масажи Peace
Виж целия пост
# 7
През цялата си бременност продължих да ходя редовно на всички козметични процедури.
Ако козметичката е опитна и знае какво прави, нямаш проблеми!
Peace

И аз така  Peace
Виж целия пост
# 8
Ходих  Peace Няма никакъв проблем, ако не ти пречи по-специфичната миризма в салона...
Виж целия пост
# 9
Ходих, нямах никакви проблеми. Все пак ти не отиваш на случайно място, та да се тревожиш от риск от инфекции Peace
Виж целия пост
# 10
Не ходех, защото в последните месеци ми беше трудно да лежа по гръб. А и по принцип тия работи си ги правя сама у дома.
Виж целия пост
# 11
Аз ходех на козметик не мисля ,че е проблем.  Peace
Виж целия пост
# 12
Благодаря за отговорите,значи отивам  newsm44  Олекна ми   newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия