Ака зелено

  • 1 418
  • 16
От около седмица Ники мина на НАН ХА . От тогава обаче ми ака едни зелении. До сега беше на соево мляко и си мисля да не би да не му понася това мляко  Thinking  ooooh! .....
Виж целия пост
# 1
Да не сте започнали да пиете сок от ябълка?
Виж целия пост
# 2
Цитат на: oranda
От около седмица Ники мина на НАН ХА . От тогава обаче ми ака едни зелении. До сега беше на соево мляко и си мисля да не би да не му понася това мляко  Thinking  ooooh! .....

И ние сме на НАН ХА и си ака във много тъмно зелено редовно,има и тъмно кафяво.Откакто сме започнали пюретата е така.Не бой се ,нормално е.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: oranda
От около седмица Ники мина на НАН ХА . От тогава обаче ми ака едни зелении. До сега беше на соево мляко и си мисля да не би да не му понася това мляко  Thinking  ooooh! .....


Преди това на какво мляко бяхте? При смяна на млякото обикновено има някаква реакция, която за около седмица минава. Зелени акита се получават и от претопляне или охлаждане на детето. Споко не е голям проблем.
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай,Алисия ака зелено от доста време,но нищо й няма,може да е от сока от ябълка,при нас оказва влияние.
Виж целия пост
# 5
И ние акаме от време на време зелено, но нашето педи каза, че може да е от по-топла храна, или по -бързо минава през стомахчето и не може да се смели.Порови се малко из архива, мисля че някъде беше споменато.
Виж целия пост
# 6
Поразрови се с търсачката ,има доста теми за зелени акита!По принцип не е проблем,ние акахме зелено и на кърма и на милумил,само като яде пюре с морков или чушка се променя цвета така че-Няма страшно!Само следи да няма кръв и слуз,тогава вече може да се съмняваш че не му понася млякото.
Виж целия пост
# 7
здравей,

да не те плаша, но и нашата предишна педиатърка твърдеше, че е нормално детето да ака зелено щом пие сок от ябълка и въпреки, че видя и памперса хич не се усети, че може и да е проблем. след 7 дена зелено ако, накрая малкия започна да има и кръв и се оказахме с алергия към белтъка на кравето мляко, та тази кръв си я влачим вече 4 месец.

вглеждай се много внимателно  и дано всичко да е наред и да отшуми  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Цитат на: oranda
От около седмица Ники мина на НАН ХА . От тогава обаче ми ака едни зелении. До сега беше на соево мляко и си мисля да не би да не му понася това мляко  Thinking  ooooh! .....


хехе и ние сме зеленоакащи. Май млеката ХА дават този нюанс на зеленото на бебешкото ако. Няма страшно...
Мойта Елпида от месец и половин пие Аптамил ХА и от тогава акито е наситено тъмно зелено... Хм, а сега вече тъй като хапва и ябълка, освен зеленото, пшоявиха се и в гамата на кафявото... Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

Виж целия пост
# 9
На пазара няма АптамилНА.
 #Milti Моя съвет е изчакай малко и ако продължат тези зелени акита се обърни към педи, защото може да има проблем #Milti
Виж целия пост
# 10
Цитат на: BIK
здравей,

да не те плаша, но и нашата предишна педиатърка твърдеше, че е нормално детето да ака зелено щом пие сок от ябълка и въпреки, че видя и памперса хич не се усети, че може и да е проблем. след 7 дена зелено ако, накрая малкия започна да има и кръв и се оказахме с алергия към белтъка на кравето мляко, та тази кръв си я влачим вече 4 месец.

вглеждай се много внимателно  и дано всичко да е наред и да отшуми  Simple Smile


Аз точно заради тая алергия до сега му давах Фризосой. След като ми направи фонтани от няколко марки адаптирани млека . Сега уж започваме да пробваме дали ще има реакция с хипоалергенно мляко .
Аз за всеки случай спрях да му давам НАН ХА и в понеделник ще питам педито .
Виж целия пост
# 11
И аз откакто почнах сокчетата ака зеленикаво. Ябълка само давам.
Виж целия пост
# 12
Споко:)
Нормално е.И Ники така се изхожда:)Аз питах педито и тя ме успокои,че е нормално.
Виж целия пост
# 13
Момичета и ние акаме зелено, но не сме на ХА млека, а на НАН 1. Какво пък значи това, лошо ли е? Скоро не съм правила сок от ябълка също.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: oranda
Цитат на: BIK
здравей,

да не те плаша, но и нашата предишна педиатърка твърдеше, че е нормално детето да ака зелено щом пие сок от ябълка и въпреки, че видя и памперса хич не се усети, че може и да е проблем. след 7 дена зелено ако, накрая малкия започна да има и кръв и се оказахме с алергия към белтъка на кравето мляко, та тази кръв си я влачим вече 4 месец.

вглеждай се много внимателно  и дано всичко да е наред и да отшуми  Simple Smile


Аз точно заради тая алергия до сега му давах Фризосой. След като ми направи фонтани от няколко марки адаптирани млека . Сега уж започваме да пробваме дали ще има реакция с хипоалергенно мляко .
Аз за всеки случай спрях да му давам НАН ХА и в понеделник ще питам педито .


Ние бахме на Фризопеп - частично разградено е. И започнахме с малки количества - пред останалото време давах вода. Пробвали ли сте с Фризопеп?
И има ли слуз?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия