Английската номерация за детски обувки

  • 3 769
  • 15
Мили майчета,помощ ! Ще правя поръчка от Next за Валери,ама понятие си нямам от английската номерация за детски обувки  Embarassed Някоя от вас случайно да знае  какъв е англ. номер за 12-18 месеца ,че вече се побърках  Crazy    bouquet
Виж целия пост
# 1
Зависи от детето. Сина ми е на 1 год и 1 месец и носи 4 UK за малки деца (българско 20-ти номер), 5UK (21-ви номер) му е ужасно голяма. А племеника ми е на година и 6 месеца и носи 6UK. На нас 5-цата ще ни стане есента или зимата.
По-добре поръчай по-голям номер, за да си сигурна, че ще стане.
5UK трябва да ви е добре.
Виж целия пост
# 2
Сега ни донесоха нещата от Некст- за обувки №4 в момента ,а иначе носи №19,но мога и в №18 и 3 по британска номирация да и напъхам крака  Grinning Да знаеш дрехите вървят по-големи на нас 12-18 м в момента ни е доста голямо,но пък и Валери е по-дългичък  newsm78 ... не знам.
Виж целия пост
# 3
Дайте един сайт  Grinning
Виж целия пост
# 4
http://www.next.co.uk/shopping/children/girls3months-5years/8/
Дънките с туника -пачуърк е едно от нещата на Жули  Wink ,картинките -първата от ляво на горния ред..
Виж целия пост
# 5
http://www.next.co.uk/shopping/children/girls3months-5years/8/
Дънките с туника -пачуърк е едно от нещата на Жули  Wink ,картинките -първата от ляво на горния ред..

Нали знаеш,че много те обичам  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Вече да  Laughing Hug
 Много са им хубави нещата  Peace
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря,какво бих правила без вас  Hug Heart Eyes  bouquet Ще поръчам едни 4 и едни 5,че да има  Grinning!
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря,какво бих правила без вас  Hug Heart Eyes  bouquet Ще поръчам едни 4 и едни 5,че да има  Grinning!
Да знаеш,че различните модели имат разлика в номерата.Напр. на Жули и стават сандали Некст №4,обаче балеринки №4 са огромни.Прецени си  Peace
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря,какво бих правила без вас  Hug Heart Eyes  bouquet Ще поръчам едни 4 и едни 5,че да има  Grinning!
Да знаеш,че различните модели имат разлика в номерата.Напр. на Жули и стават сандали Некст №4,обаче балеринки №4 са огромни.Прецени си  Peace
Добре де,как така разлика,нали са една марка  newsm78 Уффф,вече се обърках тотално  CrazyЯвно ще е на късмет работата.Все пак по-добре по-големи,отколкото малки  Peace
Виж целия пост
# 10
Да има разлика в моделите или поне балеринските кецове №4 беше много голямо и оставихме за по нататък поръчката.
Да- по-добре големи,все ще им дойде реда  Grinning
Виж целия пост
# 11
Те все още не доставят до Бг ,нали
Виж целия пост
# 12
Те все още не доставят до Бг ,нали
не
Виж целия пост
# 13
 Не доставят не само до Бг,по принцип не доставят никъде извън UK.Аз за сега успявам да се сдобия с някои неща чрез приятели,много са им сладки дрешките. HugЗа обувките съм малко резервирана,не ме впечатлиха особенно. Crazy
Виж целия пост
# 14
Не доставят не само до Бг,по принцип не доставят никъде извън UK.Аз за сега успявам да се сдобия с някои неща чрез приятели,много са им сладки дрешките. HugЗа обувките съм малко резервирана,не ме впечатлиха особенно. Crazy
Защо не харесваш обувките,не си доволна от тях ли?Много ми харесват маратончиците за момчета,направо  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия