Отново конкурс за фотошопки - нови идеи и предложения!

  • 6 905
  • 183
Ето и новото предложение, което вече беше обсъждано, но съвсем не е решено!
Реклама на продукт, който може и да не съществува и да бъде в стил 30-те, 40-те години на 20 век.

Ето и сайтове за идеи:

www.posterclassics.com
 http://www.allposters.com/gallery.asp?aid=1810947226&GCID=S1 … ORD=%5BPosters%5D
http://www.decodog.com/inven/pepsi1.htm

За сега е само това, но очаквам още да се включат с нови идеи и предложения!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Веднага се записвам първа!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Запис!
Пък ако ми дойде някоя идея ще споделя. Hug
Виж целия пост
# 3
Вижда ми се с повишена трудност,но ще следя;)
Виж целия пост
# 4
Вижда ми се с повишена трудност,но ще следя;)

Може нещо друго да ни хрумне! Споделяйте, момичета! Много ме сърбят вече ръцете... я, погледнете в подписа ми... Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
И аз ще следя и ще участвам естествено. Laughing
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се струва с повишена трудност.  Grinning
Дали така заради ограничението в стила пък няма да се получи много плагиатсване...? newsm78
Иначе съм доста навита за конкурс с нови категории, както беше предния. Тези рамки ми поомръзнаха.

Виж целия пост
# 7
Момичета, помните ли, че в началото като подхвърлих идеята за конкурси обсъждахме и идея да правим колаж по думи, бях го видяла в един от форумите, ако искате да направим нещо такова, ако  предложението  на  Мира ви се вижда трудно....
Примерно Лято, море, любов...  Joy или каквото се сетите от три думи.
Друга възможност, която съм виждала пак по форумите и на мен много ми допада е, да се избере една снимка и да се зададе някакво мото, така че всеки да я обработи според мотото....
Или пък  колаж по цитат, това във фотошоп.бг го правиха....
На мен това  с рекламите  на Мира ми   хареса... защо просто не изберем продукт и всеки да го рекламира както иска, няма нужда да следваме показания стил???
Виж целия пост
# 8
Момичета, помните ли, че в началото като подхвърлих идеята за конкурси обсъждахме и идея да правим колаж по думи, бях го видяла в един от форумите, ако искате да направим нещо такова, ако  предложението  на  Мира ви се вижда трудно....
Примерно Лято, море, любов...  Joy или каквото се сетите от три думи.
Друга възможност, която съм виждала пак по форумите и на мен много ми допада е, да се избере една снимка и да се зададе някакво мото, така че всеки да я обработи според мотото....
Или пък  колаж по цитат, това във фотошоп.бг го правиха....
На мен това  с рекламите  на Мира ми   хареса... защо просто не изберем продукт и всеки да го рекламира както иска, няма нужда да следваме показания стил???

Мисля, че идеите ти са добри. Да, не е задължително да бъдат като сайтовете, които показах по-долу. Показвам ги, защото, когато ги прегреждах ми хрумна идеята...
И само да допълня идеите на Jaly, може дори нещо като "картина" на стих да направим. Един вид, кой как усеща дадено стихотворение... newsm78
Виж целия пост
# 9
Мен отдавна ме сърбят ръцете за конкурс по думички, но и идеята на Мира ми харесва. Записвам се, за да следя темата Simple Smile)

Ето предложение за картинка по стихче (хайку) :

"Here at the frontier, there are falling leaves.
Although my neighbors are all barbarians,
and you, you are a thousand miles away,
there are always two cups on my table."

Tang Dynasty
Виж целия пост
# 10
Ами ще се наложи да преведете, за неразбиращите английска поезия...
Виж целия пост
# 11
Не ми е много ясно как става, но се записвам... просветлете дебютанта, тук ли трябва да постна снимката?
Виж целия пост
# 12
Коя снимка бе Наде?? newsm78 Ти да не би да си готова, за сега само обсъждаме идеите и какъв точно да е следващия конкурс, ама не сме решили още окончателно... да не би да си разбрала грешно??
Виж целия пост
# 13
Коя снимка бе Наде?? newsm78 Ти да не би да си готова, за сега само обсъждаме идеите и какъв точно да е следващия конкурс, ама не сме решили още окончателно... да не би да си разбрала грешно??


Ето и новото предложение, което вече беше обсъждано, но съвсем не е решено!
Реклама на продукт, който може и да не съществува и да бъде в стил 30-те, 40-те години на 20 век.


Това не е ли идеята на конкурса  newsm78 явно не съм разбрала  Sick
Виж целия пост
# 14
Не, не... разбрала си, но не е окончателно.. тепърва ще обсъждаме... радвам се че се включваш..  Hug скоро си мислех за теб, че не съм те засичала в една друга тема...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия