Почивка по НОИ

  • 56 742
  • 58
   Кой къде е ходил по НОИ ?Какви са впечатленията ви от тези места?Аз съм ходила на Костенец-балнеохотел "Констанция".Доволна останах.Предложете друго място,но да приемат и деца.
Виж целия пост
# 1
Предстои ми да почивам с карта от НОИ във Вършец,от 12 юни.След това ще споделя.Нима на някои места не приемат деца ooooh!(че ще почивам с дребната-на 1г. и 10 м.)
Виж целия пост
# 2
Може ли да ми кажете каква точно е процедурата за почивка с карта от НОИ.
Избрала съм санаториум и имам резервация. После какво се прави?

 
Виж целия пост
# 3
Един колега по тази пътека ходи до Девин, на спа за по  12 лв!!!!!!

 Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Родителите ми миналата година ходиха в "Орфей" в Девин за 14 лева нощувката през НОИ!
Виж целия пост
# 5
Каква е процедурата за тези почивки,че ми стана интересно?Мойте родители са пенсионери по болест имат ли някакви предимства?
Виж целия пост
# 6
Стига бе!!! В Орфей?!?!
Аз миналата година с какъв зор пратих майка ми (която е инвалид)  в Кюстендил, с чакане цял ден пред централата на Балнеосанаториуми на В. Левски... и накрая я накараха да си плати като за на частни начала, шото не знам си какво й липсвало в документите. А се бях обаждадла да питам какво да носи и нищо не казаха. Пощурях направо! И жалби писах, и нищо...
Дайте инфо как става тая работа, ако може...
Виж целия пост
# 7
Довечера майка ми като се прибере от работа, ще пиша повече как стана за "Орфей".
Виж целия пост
# 8
За Девин трябват:
1. Документ от личния лекар за Девин- че е подходящо лечението (ставни и сърдечно съдови заболявания)
2. В РУСО- там има списък с необходимите документи. Май бяха( поне през 2006 г. ):
- документ от личния лекар
- документ от местоработата- че за последните 6 месеца си осигуряван за всички осигурителни случаи
- лична карта
- здравен картон, изследвание, епикриза( от болница)

Всички тези неща се вадат на комисия, която решава дали държавата отпуска пари за лечението ти.
Във Велико Търново е доста трудно пред комисията( трябва заболяваннето да го имаш дълго време, да е документирано, че си се лекувал дълго и е хронично). Имало е хора от Русе и са казали на родителите ми,че там е без проблем.
Желая ти успех!  bouquetАко има нещо- ще питам пак майка ми.
Виж целия пост
# 9
Необходимите документи са-епикриза,ЕКГ,изследвания на кръв и урина,служебна бележка с доходите за 6 м.(от работата)С тези док-ти се отива в НОИ и после-хайде на почивка.Във Вършец,в Тинтява 1,цената е 9.60 за ден(храна и легло).До тук всичко стана много лесно и бързо,дано няма издънки оттук  натам.Ще споделя впечатления
Виж целия пост
# 10
 PeaceЗдравейте!Ходили сме по НОИ на ня колко места.Миналата година бяхме на "Люляците"-Габрово , и съм много доволна.Условията за деца са много добри.http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=90
Виж целия пост
# 11
Здравей,Перуника!  Hug Мислех си да те питам тези дни къде ще почиваме това лято!  Laughing Аз запазих карта за Боровец от 24.о6. в хотел Калина по НОИ .На Костенец басейна отново няма да работи,а така се надявах...!В много хотели на Боровец има басейни и мисля,че ако не  дъждовно ще си изкараме добре.Информацията за хотел Калина до която се добрах е оскъдна,но мисля,че е прилично.Въпреки всичко ,ако имах избор,а такъв не ми се предостави от туристическата агенция в Стара Загора,бих отишла на Павел баня,Вършец,Хисаря.....Звънях на хотел Орфей и от рецепцията ми казаха,че свободни места за юни и юли няма,за резервация за август да звънна на 1 юли  Thinking
Виж целия пост
# 12
Много ли болни трябва да сме били, за да се възползваме? Големият ми син пред и2 години беше с пневмония, дали мога да отида някъде с него по този път?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Друго място е Стрелча, в близост до Копривщица и Панагюрище. Бяхме там края на април.Не сме били по НОИ, но си е балнеохотел точно по НОИ, защото рехабилитаторите през цялото време си приказваха, като почне прогрмата, колко натоварено ще им стане. За нас цените бяха, 29 лева на легло всичко -храна, закуска, обяд и вечеря, нощувка + басейн, нагревка и фитнес или лечебна гимнастика.
Не е лошо , но е желателно да сте с компания че иначе е малко скучно.
Виж целия пост
# 14
Ние с мъжа ми не сме болни!  Embarassed просто си вземаме направление от личния лекар с диагноза съответстваща на заведението,в което отиваме и водим детето със себе си! Laughing Не е проблем да ти издадат направление!Лекарите знаят,че повечето им пациенти използват програмата за почивка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия