за ваксини

  • 993
  • 4
дъщеря ми има следните ваксини-Td; BC ;GDTC; POLIO;rougeole,hepatite b, hib!
какво се пропуска от ваксините и има ли възможност, като се върнем след 2 месеца в бг да направим пропуснатото? аз съм здравно осигурена в бг ,а детето е с бг егн?моля да ми дадете някакви съвети за ваксинациите за паротит и ако има такива важни за здравето, които не са направени досега, поради разликата в календарите на страните!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Мисля, че нямате срещу морбили и паротит. Тука е комбинирана с рубеолата и се прави на 13 м. от раждането- Приорикс. Мисля, че можете да е направите въпреки имунизацията сама на рубеола, която имате. Когато се върнете мажете да пишете зада Ви дам координати на фирмата която я внася за допълнителна информация.
Виж целия пост
# 2
благодаря, можете да ми дадете адрес, дано има във варна някакво представителство, 4е нямаме много време! някаква ориентировъ4на цена?
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Мисля, че е има в аптеките на Търговска лига, но и се прави от личните лекари и може, като се върнете да се запишете при подходящ лекар и тойда е направи на детето.
Виж целия пост
# 4
това ще го направим зна4и като дойдем, има складове на търговска във варна, смятам да нямаме проблеми с намиране на ваксината и моят ли4ен е педи!благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия