Какъв ник тук е нямало още или...

  • 8 012
  • 181
...потребител с какъв ник трябва да се появи, за да го забележим от раз, да си кажем:"Ейййй, да му се не види, какъв оригинален ник има, никога нямаше да се сетя, браво-с!"  Laughing

Тук никове си имаме какви ли не, свят да ти се завие, но предлагам да си кажете идеите за ЗАПОМНЯЩ СЕ, ОРиГИНАЛЕН, НАБИВАЩ СЕ НА ОКОТО ник.

Виж целия пост
# 1
Хм,че то всеки като си е измислял ника
си го е мислил точно такъв.  Thinking
Виж целия пост
# 2
Хм,че то всеки като си е измислял ника
си го е мислил точно такъв.  Thinking

Аз - не.  Wink
Виж целия пост
# 3
Аз запомних hey_ya от новите. Трудна работа е това с никовете. Не харесвам умалителните и цифрите. Например Мишленцето_88 и от сорта. Не харесвам и незапомнящите се. Допадат ми семплите. Не харесвам и с главни букви, един вид да изпъкват. Уф, то пък какво ли ми остана да харесвам  Laughing
Както ми каза един пич от форографския форум - голям смелост се иска да се кръстиш Блонди и да очакваш сериозно отношение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Точно това ми беше мисълта. Потребители, които навремето са се кръстили, пирмерно, на mimi79 или b24pptu17, в един момент са разбрали, че никой не ги запомня и са се прекръстили на разни Летящи магарета, Пропаднали звезди, Цапардосани зелки и др. "интересни" имена.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Ами и аз не харесвам такива никове с цифри. Като примера на Блонди. Или пък има тук няколко от др. тип-"мама на еди-кой-си". Звучи ми все едно нямаш собст. индивидуалност.
Харесвам кратки никове. Ето напр., Киса ми харесва. Харесвам също и собст. си ник. Sunglasses Даже не знам откъде съм го измислила. С него си се подвизавам из вирт. пространство от 5-6г.
Виж целия пост
# 6
Пръцка

 Flutter
Виж целия пост
# 7
На мен ми правят впечатление постингите, мненията, аватарите, подписите.
Когато много често ми харесва да чета някой, помня и ника.
В дадени теми влизам само защото даден човек ги отворил или отговорил преди мен.
Виж целия пост
# 8
Не знам, но точно днес видях ник, завършващ с 2701.
И се сетих, че имаше интегрална схема на Motorola СМ 2701 -
EPROM памет с организация 1024х1 bit  Shocked
Виж целия пост
# 9

Дрисла  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Пръцка е по-благозвучно и по-нежно Flutter.
Харесва ми Thinking, как не съм се сетила по-рано smile3555.
Виж целия пост
# 11
ЦУРА бих запомнила  Laughing Обикновенно запомням или  много тъпи никове или такива с много фантазия измислени   Laughing
Виж целия пост
# 12
Стария ми ник беше много хубав и нежен, но го смених, за да не изпъквам. Не желая да ме разконсперира някой познат. Всъщност, когато измислих този си ник, дори не знаех какво означава. Просто ми се стори незабележимо и тривиално съчетанието ..._girl  Laughing  Затова и избягвам аватарите ми да са забележими.


По темата: Искам "Путка Шундева".Аналог с Цомба Гърдева. Преди време една приятелка като се регистрира тук, исках да се пише така, но тя не се нави.  Tired
Виж целия пост
# 13
Да, тоя ник би ме впечатлил.
Срам ме е да напиша мъжкия аналог.
Ташко Мъдев.
Виж целия пост
# 14
жена на мъжа си остава мой фаворит, с обратен знак. Да беше се регистрирала направо с неговото име  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия