Има ли мераклии за ноктопластика?

  • 1 463
  • 21
На 25 юни ще карам курс за ноктопластика в София. Ще ми трябват модели. Има ли навити?
Виж целия пост
# 1
Пу първа в тая тема....  Party

п.п.- и в другата се записах, иначе де....  Grinning
Виж целия пост
# 2
az!
Виж целия пост
# 3
Бейб,ако бях в София веднага щях да се представя  Crazy
Виж целия пост
# 4
Бейб, къде ще караш този курс?
Виж целия пост
# 5
И аз съм на линия. Само дано не остана без детегледачка по това време, че тогава ще я втасам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
и аз искам  Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз искам, само дай малко повече информация - къде ще се проведе, в колко часа, колко време ще продължи, някакви изисквания към моделите ти и т.н.  Wink
Виж целия пост
# 8
Има, има, ако някой път правиш в Пловдив аэ съм първа да знаеш  Hug, Пу, эаписвам се от сега Mr. Green
Влюбена съм в нещата който правиш ,поэдравявам те !  bouquet
Виж целия пост
# 9
Бейб, с удоволствие ще се оставя в ръцете ти особено ако включиш и някоя от твоите страшни декорации. А ако може да се подмажа още малко защото много искам да се науча как се прави ноктопластика, но пусто нямам време да ходя по курсове. та ако може поне да гледам докато правиш ще съм ти много благодарна.
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че не съм написала подробностите Embarassed
Курса ще е в Стар Нейлс. Офиса се намира на ул"Дунав" 38
Започва на 25 юни, и продължава 5 дена. Предполагам, че ще е от към 9-10 ч. до към 17-18 ч.
Още не съм се обадила да питам за подробности, но утре обещавам да го направя, и да разпределим желаещите Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз още мисля. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
БЕЙБ БРАВО НА ТЕБ, А КАКВА Е ЦЕНАТА НА КУРСА?И АЗ МНОГО ИСКАМ, НО СЪМ ДАЛЕЧЕ
Виж целия пост
# 13
Бейб,аз като карах курса миналата  година запо4ваше девет до пет 4аса.от втория или третия ден искаха манекени.и на мен ми се иска,номи е дале4е.
Виж целия пост
# 14
браво на теб bouquet късмет  и успех на курса Peace с пожелания да станеш истински професионалист, какъвто ти всъщност си, поне от това, което си ни показвала Wink аз имам огромно желание да ми направиш ноктопластика, обаче за съжаление съм на работа по това време и много ме е яд #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия