Само на 13 год.

  • 1 696
  • 15
http://www.sportni.bg/?tid=40&oid=1053786
Виж целия пост
# 1
 Shocked Ужас!!!  ooooh!
Горкичкото....  Sad
Дано почива в мир душичката му  Praynig
Съболезнования на горките му родители и близки...  Confused
Виж целия пост
# 2
Мир на праха му! Praynig
Виж целия пост
# 3
Милото  Praynig
Много мъчно ми става, като загиват деца  Confused А къде са били родителите? Нямало ли е кой да го предпази?  Confused
Виж целия пост
# 4
 Praynig
Ужасно е да го кажа, но какво е правило пред мантинелата ( или поне така пише в статията)?
Виж целия пост
# 5
Praynig
Ужасно е да го кажа, но какво е правило пред мантинелата ( или поне така пише в статията)?

И аз това питам - все пак е било не "само на 13", а на цели 13  Cry
Виж целия пост
# 6
В новините казаха, че е снимал с камера, а бащата е бил близо до него, но на безопасно място  Confused Горкото момче  Praynig
Виж целия пост
# 7
да, ние разбрахме още като стана, наши познати бяха на ралито.
за съжаление, много често се случват такива неща Cry
не знам чия е вината. на бащата, че го е пуснал на това място, на самото дете - все пак е в разумна възраст...
Виж целия пост
# 8
Баща му трябва да лежи в затвора! Че е проявил такава безотговорност!
Виж целия пост
# 9
Просто ужасна история! Cry
Виж целия пост
# 10
и бащата и самото дете са така да се каже близки с този спорт и то не от скоро.наистина виновния е най-малко шофьора.много неша могат да се кажат,но думите в случея са излишни...  Cry

Нека почива в мир момчето  Flowers Rose
Виж целия пост
# 11
Наистина много тъжно  Cry

Но като ще говорим за вина, според мен голяма част от нея е на организаторите за това, че са допускали хора пред мантинелата.
Зрителите би трябвало да стоят на определени места и да има полицаи, които да гледат всички да са зад мантинелата Sad
Виж целия пост
# 12
Ужас!
Бог да прости малката душичка!
 Cry
Виж целия пост
# 13
Тук е доста по-ясно:
http://dnes.dir.bg/2007/06/03/news1742818.html

Ужасно е за детето, за родителите, за шофьора (за него кошмарът се повтаря след друг случай в предишно рали).
Виж целия пост
# 14
Преди години на рали "Шипка" имаше подобен инцидент. Бях там. И тогава пострадалите бяха нарушили правилата за безопасност - стояха пред ограничителните ленти на външната страна на завоя. Дали ако до всеки зрител стои полицай с палка, ще се научим, че мантинелите не са там, за да бъдат прескачани?
Знам, че винаги може да се случи инцидент, дори при стриктно спазване на мерките за безопасност, но не трябва ли все пак да правим всичко, което зависи от нас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия