Кой сега ще се вреди на 29.02.08 да роди? /04.06. - 10.06./

  • 11 971
  • 298
Това е първата ми тема в "Искам бебе"

И да се разберем: от мен темата, от вас положителните тестчета!

На тези, които сега ще гонят яйцето /като мен/ - пожелавам да го хванат.

На останалите  EFP
Виж целия пост
# 1
Ето аз ще се запиша!
Имам още 4 дена до лелката, дано този път да я пропусна надявам се да видя EFP
Имам 37 градуса температура, а БТ ми е 5 дена 37 градуса
Дай боже да стане  newsm17
Успех на всички чакащи  newsm10
Виж целия пост
# 2
 Shocked Славундерче, много напред мислиш - датите не са ли 04.06 - 10.06  newsm78?

Записвам се за ловуваща, а вие стискайте палци ову-то да се изтипоса в четвъртък, че до сряда съм на конференция   Wink

Успешна седмичка на всички
Виж целия пост
# 3
айде да ви е на късмет с положителни тестове темата а на мен с изследванията. Hug
да бе ДАТИТЕ НЕЩО НЕ СА В ЧАС newsm78 Thinking или звездите са по друго време Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Shocked Славундерче, много напред мислиш - датите не са ли 04.06 - 10.06  newsm78?


Мани, бегай. Пак се изложихме пред чужденците  Mr. Green Айде, готово.
Виж целия пост
# 5
Говорещата със звездите е напред с материала явно, покрай тия видения в бъдещето изгуби връзка с времето  Grinning Ама заглавието е супер и дано седмичката е късметлийска за всички ви!  Praynig Моля се от сърце и душа сладуранки!
Виж целия пост
# 6
Супер заглавие; айде да е на късмет Peace Славундер, сложи линк към чата и биз това повечето сме все там Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Мани, бегай. Пак се изложихме пред чужденците  Mr. Green Айде, готово.

Crossing Arms Първо чата ме дискриминира, сега и ти  Mr. Green. И ние в чужбина душа носим, въпреки писанията в клюкарника  Wink

welcome на evelinar и KikiNiki

Meри, ха честита ти лентичка  bouquet

Като се върна в четвъртък, тази тема да е избутана на втора страница от теми за положителни тестчета. Казах, хау!  Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Добро утро,
Първа за деня, дано и първа за седмицата с  EFP
И втора да съм ще го преживея  newsm62 smile3534

Лека седмица и да е на късмет на всички  newsm51 newsm51 newsm51

Чао от мен! (да изпия едно  food010) И за вас има!
  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 9
Добро утро и от мен! Лека и успешна седмица ви желая с много положителни тестове! Hug
Виж целия пост
# 10
Добро утро, мили момичета!!! Темичката наистина е много укоражаваща...Аз ще се радвам тази седмица на вашите чертички, понеже днес май ще ме навести червената гадост, тъй като Т ми доста падна...Е...толкоз дълъг цикъл май не съм имала, но дано е предвестие за хубавата новина следващия месец...понеже свалих гарда и обявих на почти всички, че си правим бебче...Просто беше неизбежно-вече съм на 30 и е явно, че трябва да мислим за дете...Искрено се надявам откровеността ми да помогне...Не че се надъхвам, но мисля че съм способна да забременея и да родя и знам, че това ще се случи...И...за първи път май няма да роня сълзи, защото исках да ми дойде, да започна всичко отначало с нови сили и настройка...С Божия помощ и с много любов съм сигурна, че бебчо ще се появи...
Лека седмичка желая на всички ви!!!! Hug
Виж целия пост
# 11
Добро утро,мили момичета! Пожелавам на всички ни лека и усмихната седмица,изпълнена с много положителни тестчета!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Добро утро!
Прекрасна темичка! Hug
Дано ви е на късмет! Hug Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Честита нова темичка и дано ни донесе късмет.  bouquet
Само неразбрах dari75 има ли  EFP?
Виж целия пост
# 14
Айде добро утро! Много успешна да ви е новата седмичка и на НЕчакащите и на ловуващите, и на изследващите се!  bouquet
Нали знайте колко много ви обичкам всички? Силно ви прегръщам и ви желая слънчев ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия