Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 364
  • 353
За бързото сваляне на излишните килограми много хора прибягват към диети.
Но диета в никакъв случай не означава гладуване.
Диетата е просто режим на хранене в определено време и храна.
Забравете за всичките тези дивотии, наречени лечебен глад и гладолечение.
ОТСЛАБВАНЕТО НЕ Е ТРУДНО, СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК!

Да обявим война на затлъстяването!
За неразбралите до момента за какво става въпрос :
1 ден ВАРЕНИ КАРТОФКИ 1 кг
 
2 ден ПЛОДЧЕТА БЕЗ ЦИТРУСОВИ

3 ден СИРЕНЦЕ 500гр

4 ден ТВЪРДО СВАРЕНИ ЯЙЦА 6бр

5 ден БЯЛО ПИЛЕШКО МЕСО 500гр

6 ден ЗЕЛЕНЧУЦИ 1кг
 
7 ден КИСЕЛО МЛЯКО 3бр

8 ден КАШКАВАЛ 500гр

9 ден РИБА 500гр

10 ден Минерална вода на корем
 
ВСЕ ПАК НАЛИ ЗА ТОВА СЕ БОРИМ ВСИЧКИ
УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!
Виж целия пост
# 1
Пепита, благодаря за хубавата тема smile3525 smile3525
Хайде нова тема, нова седмица и много нови успехи!!!!!
Виж целия пост
# 2
vins,как изкара днес?Имаше ли пиленце за обед?
Дано има много минуси тази седмица Peace
Виж целия пост
# 3
Зле, ипържих си яйца,хапнах и малко салатка и ракийка и бирка няколко черешки.Като се върнах се премерих ибях само със 100гр. горница и някак си се успокоих и вечерях скумория с пържени картофки.Дано кантара утре дае благосклонен,а аз щ е бъда стриктна.
Виж целия пост
# 4
Зле, ипържих си яйца,хапнах и малко салатка и ракийка и бирка няколко черешки.Като се върнах се премерих ибях само със 100гр. горница и някак си се успокоих и вечерях скумория с пържени картофки.Дано кантара утре дае благосклонен,а аз щ е бъда стриктна.
Не се упреквай,тъкмо си си засилила метаболизма и дори утре кантара да те ядоса ще свалиш бързо,стига да си стриктна.
Стискам ти палци  newsm10
Виж целия пост
# 5
Мерси,и лека нощ  sleepuu,до утре.
Виж целия пост
# 6
Добро утро!
Тази сутрин моя кантар продължава да показва числото от вчера и миналия ден. Тоест закотвила съм на -3 кила от началото на диетата.
Снощи си хапнах доста на вечеря, много бях прегладняла цял ден само на няколко парчета диня (пътувахме и не можах да хапвам повече диня, а не се сетих да взема други плодове), пък и реших да си раздвижа малко метаболизма. От днес пак сериозно.
Този уикенд си купих нови бански, така че имам още един стимул да съм сериозна.

Успех на всички диетуващи!
Виж целия пост
# 7
Добро утро монодевойки wavey Аз днес съм на зелечуци - на закуска опатках няколко домата + всекидневното черно кафе без захар newsm03 Нося си доматки за работа. Много искам да си запазя 6-тицата в килограмите newsm17 Дано утре отчета още по-добър резултат, защото по принцип 70 са ми критични килограми и падна ли под тях до 68 бързо отслабвам.
Желая много минуси на всички и изчезвам на една служебна среща  bouquet

Ще се включа пак след няколко часа newsm44

Благодаря на Пепита за хубавата нова темичка!
Виж целия пост
# 8
 Laughingздравейте,момичета.никога не съм отслабвала с монодиета(ослабвам с други диети).след като родих тежа 85 кг.колко кг ще сваля с монодиета.благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета присъединявам се към мотодиетата  Peace
по принцип не съм спазвала много диети до сега но имам 3-4 кг за сваляне и реших да пробвам, днес ми е 1 ден на картофки ще съм  Grinning
иначе последните 3 седмици съм на елкарнитин и малко спорт но ефекта 1 кг и не мърдам за това ще вкюча и монодиетата.
Успешен ден на всички
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета!
От днес съм сериозно с вас. Смятам днес да съм на картофена крем-супичка, дано успея да удържа.
Успех на всички започнали и започващи диетка  Hug
Виж целия пост
# 11
Здравейте.
И аз да се включа в новата тема.
Днес кантара не ми хареса много,показва 78.5,а вчера сутрин беше 78,но не се отказвам.Сега си варя яйца и продължавам напред.
Успешен ден
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета HugПриемате ли една дебеланка с голямо желание да отслабне с 16кг Simple Smileвече си варя картофките и започвам от днес.Успех на всички в борбата с килцата.
Виж целия пост
# 13
Laughingздравейте,момичета.никога не съм отслабвала с монодиета(ослабвам с други диети).след като родих тежа 85 кг.колко кг ще сваля с монодиета.благодаря.  bouquet
Здрасти,
То отслабването е строго индивидуално. Зависи от възраст, физическа активност, колко килограма са в повече и какъв ти е метаболизма.
Аз например за 1 седмица на тази диета свалих 3 килограма, с доста прегрешения. Мисля че ако бях по-сериозна, свалените килограми можеха да са 4-5, но кърмя и не искам да отслабвам много бързо.
Ако сама не опиташ, няма да разбереш. Ти решаваш!
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета HugПриемате ли една дебеланка с голямо желание да отслабне с 16кг Simple Smileвече си варя картофките и започвам от днес.Успех на всички в борбата с килцата.

Добре дошла, те и моите килограми за отслабване бяха първо 16, ама ги боря упорито Party

На мен форума много ми помага - когато прегреша, момичетата ми помагат, да стана и да продължа нататък   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия