До мамите с триколката на Chicco и не само до тях

  • 531
  • 2
Виждали ли сте дъждобрани които могат да станат за триколката на Chicco?Дъждобрана към количката нещо не ми харесва-един странен-все едно един обикновен найлон съм сложила ConfusedИмах друга количка на Chicco и дъждобрана и беше супер-покриваше цялата количка,а този само предната част,но другата количка я продадох и сега дефакто съм без дъждобран Rolling EyesВсъщност не държа дъждобрана да е на Chicco,важното е да покрива цялата количка,та ако някой е виждал да сподели  bouquet
Виж целия пост
# 1
А какво точно не ти харесва? Няма да съм ти полезна с инфо, но ми е интересно, понеже точно дъждобранът ми върши добра работа.
Изпробван е 2 пъти в порой (в истинския смисъл на думата!), стояла съм повече от 30 мин. под дъжда и всичко отдолу си беше сухо. Вярно е, че покрива количката до сенника, но той е гумиран и не е пропускал, въпреки че буквално се изливаха потоци вода върху/от него.
През май ми се наложи да го ползвам срещу вятър и дъжд при всяко едно излизане Sad (бяхме извън БГ), обаче все още си изглежда добре и много разчитам на него и сега, в това променливо време.

Успех, дано някой помогне с информация!
Виж целия пост
# 2
А не ми харесва точно това че покрива до сенника ConfusedА и къде го закачаш,че аз нещо явно не мога да го наглася newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия