Време за промяна

  • 483
  • 1
Не знам дали е редно да пускам такава тема. Ако е необходимо-изтрийте я.

Нали сега, до края на юни се сменят личните лекари... Та, първо искам да напомня на тези, които не са доволни от Джи Питата си, че имаме право на избор. Показвайки червен картон на  тези, от които не сме доволни и лишавайки ги от ежемесечните им приходи от нас, нека се опитаме да преборим робската психика в Бг. Нерядко, оставяме всичко на течението, недоволстваме по форуми и пр. но не предприемаме нищо и накадърните и грубите Джи Пита продължават да работят самодоволно.

Аз този път ще си сменя личния лекар и затова ви моля, да ми препоръчате личен лекар във Варна (по възможност в центъра), който е загрижен, компетентен и има сърце за хората. Омръзна ми да пълня джоба на хора, които не се интересуват от мен и които като че ли мразят човечеството, а са си избрали професия, която изисква да обичаш хората и да искаш да им помогнеш.

Това е мнението ми и за вс. останали сфери. Слугинската психика и нездравата толерантност, върши големи поразии и много често ние сами сме си виновни, че допускаме определни ситуации. Аз например, вече не купувам на пазара от някой, който се опита да се направи на инересен..просто оставям стоката му и отивам на др. количка...
Виж целия пост
# 1
Изтяглям темичката, защото знам, че ще е полезна и на други. Нали сега е времето за смяна на личните лекари и чувам, че доста хора се чудят при кого да отидат.

И пак ви моля, препоръчайте ми човечен и компетентен личен лекар от Варна (без значение мъж или жена)

Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия