Страх от пъпчето

  • 397
  • 3
Здравейте мамчета Simple Smile

Имам проблем и ще се радвам да споделите дали сте има такъв  ooooh! Моята почти двугодишна щерка от около две седмици казва че я е страх от пъпчето й. Обяснявахме, показвахме нашите пъпчета, но нищо не помага. Нейния страх е точно от нейното пъпче, от нашите не. То звучи много смешно сигурно, но това си е голям проблем. Всяка смяна на памперс, всяко миене и къпане е драма и рев. Дърпа бодито надолу, дере се и не разрешава да се оголва областа около пъпчето  ooooh!

Ще се радвам да споделите дали сте имали такива моменти и как сте се справяли с тях, т.е. как сте сменяли памперса и как сте се къпали в този период  newsm78
Виж целия пост
# 1
здравей,
имаше подобна тема преди няколко седмици - една мама разказваше как дъщеричката и плаче като си види пъпчето. потърси я с търсачката, дано я намериш!  Peace
Виж целия пост
# 2
 Миличкото....за такъв страх още не бях чувала smile3506 ...дано всичко премине бързо....
Виж целия пост
# 3
здравей,
имаше подобна тема преди няколко седмици - една мама разказваше как дъщеричката и плаче като си види пъпчето. потърси я с търсачката, дано я намериш!  Peace

Momo, помня аз че имаше, защото я четох и ми се виждаше много странно и даже да си призная смешно Simple Smile Сега на моята глава дойде  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия