Момичета, да ви помоля за малко важна за мен информация

  • 1 466
  • 17
В този подфорум никога не съм писала и ми е малко странно  Laughing Бях бременна отдавна, сега започваме отново с опитите за второ бебе. Изгубила съм дирите на това за какво и кога се изследваше жената и моля да ме плеснете един виртуален информационне шамар  Laughing Какви изследвания ще е добре да си направя преди да надуя тумбака? Иска ми се да напрвая всичко, което е добре да се направи без значение финансовата страна на въпроса.  Чета някакви фолиеви киселини пиете Embarassed По времето на моята първа бременност нямаше май такива неща, та ще съм благодарна да ме просветлите  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Кас, добре дошла Hug Като начало прочети библиотеката и другите заковани теми. Там има достатъчно информация. На този етап стандартните изследвания - преглед, цитонамазка, микробиология и т.н. Успех, дано се похвалиш скоро! И започвай фолиевата киселина Peace
Виж целия пост
# 2
И започвай фолиевата киселина Peace
Това какво е и за какво точно се пие бре? Embarassed
Виж целия пост
# 3
Бе ти почвай да пиеш, за хубаво е!  Grinning
   Бая инфо има да изчетеш, но не е зле да знаеш какво става с теб, организма ти и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 4
http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=163 - ето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6865 -  и тук
Виж целия пост
# 5
Благодаря! Ще чета. Дано не сте ми се смяли много с тая тема  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Ма как ще ти се смеем, бе жена? Ти в ред ли си?  Peace
    Всеки пита, за какво иначе е този пофорум. Просто ако искаш смляна или частична информация, трябва да задаваш въпрос по въпрос /все ще има кой да отговаря/, но ако искаш да научиш повече неща - четене му е майката.
   Има толкова много неща, които можеш да направиш за да си сигурна, че каквото е зависело от теб си сършила, и в следващия момент може освен секс нищо друго да не направиш и да стане много бързо. Каквото и да прецениш, ти пожелавам бърз успех!
Виж целия пост
# 7
Ето ти още нещо безценно:
http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=159
И много късмет в начинанието. Wink
Виж целия пост
# 8
Много е изписано, ще чета че ми е важно. Конспектирано относно изследванията : Цитонамазка, хламидии, нещо друго има ли....? И си напълних главата с глупости от една статия за генитални херпеси някакви, че е опсано за бебето...дали има изследвания за такова нещо?

 Момичета, благодаря на всички ви за куража    bouquet
Виж целия пост
# 9
Много е изписано, ще чета че ми е важно. Конспектирано относно изследванията : Цитонамазка, хламидии, нещо друго има ли....? И си напълних главата с глупости от една статия за генитални херпеси някакви, че е опсано за бебето...дали има изследвания за такова нещо?

 Момичета, благодаря на всички ви за куража    bouquet
   Ай сега, глупости...генитални херпеси.  Naughty Не си набивай черни мисли в главата и не си измисляй болести. Ген. херпес МЪЧИ, а и докторите ги виждат.
   Пусни си една микробиология /ей така, за да си наясно че си чиста/, пусни и една цитонамазка, направете си с партьора ти изследване за хламидии /щото може и да има, ма може и да няма симптоми при заболяване/ ислед като казваш, че кинтите нямат значение и ако ти се занимава свиркай, ще ти пиша по-нататък какво да правиш!
Виж целия пост
# 10
Много е изписано, ще чета че ми е важно. Конспектирано относно изследванията : Цитонамазка, хламидии, нещо друго има ли....? И си напълних главата с глупости от една статия за генитални херпеси някакви, че е опсано за бебето...дали има изследвания за такова нещо?

 Момичета, благодаря на всички ви за куража    bouquet
   Ай сега, глупости...генитални херпеси.  Naughty Не си набивай черни мисли в главата и не си измисляй болести. Ген. херпес МЪЧИ, а и докторите ги виждат.
   Пусни си една микробиология /ей така, за да си наясно че си чиста/, пусни и една цитонамазка, направете си с партьора ти изследване за хламидии /щото може и да има, ма може и да няма симптоми при заболяване/ ислед като казваш, че кинтите нямат значение и ако ти се занимава свиркай, ще ти пиша по-нататък какво да правиш!
Виж целия пост
# 11
Какво бе, Майче?  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
За гениталните херпеси ми стана смешно newsm08 smile3534 bash
как го накова момичето newsm51 txtloves
Виж целия пост
# 13
Ей, Кас-радвам се да те видя тук Hug!

Пий си фолиевата киселина и бачкайте по въпроса Peace-това е съвет от мен.....иии скоро да си  в отчетните...
Виж целия пост
# 14
Каси, радвам се да те видя тук и ти желая бързо да ни напуснеш Grinning
По-горе вече са ти писали задължителните неща: рутинен преглед при гинеколог, ехограф, цитонамазка, микробиология, хламидии.
Ако си имала проблем при първата си бременност, говори с гинеколога си.
Хубаво е, ако искаш даускориш забременяването, да си следиш овулацията, за да нацелите точния момент. Можеш да си вземеш тестове за овулация, да си следиш цервикалната слуз - всичко това ще ти е от полза. Важно е да пиеш фолиева киселина – това е с цел превенция на Спина Бифида, за която предполагам си чувала (в момента в Здравния форум има пусната тема от майка на 3-месечно бебче със спина бифида...тежко и тъжно е...). Дневната нужда е от 0,4мкг, което се равнява на едно хапченце с тази дозировка.
И не забравяй - тест за бременност се прави поне 2 седмици след евентуалното зачеване Mr. Green
Успех ти желая  :bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия