раждането

  • 4 471
  • 125
Искам да попитам, колко от вас си платиха раждането? Защо е необходимо на един лекар да се дават пари, за да си свърши добре работата, независимо дали имаш направление или не!
Виж целия пост
# 1
Не, не платих. Раждах в Бургас при д-р Гамишев. Той ми следеше и бременността. Два пъти повдигах въпроса и двата пъти лекарят смени темата. Родих секцио, защото малката беше седалищно. Доволна съм от Гамишев и живот и здраве при втора бременност пак към него ще се обърна.
Виж целия пост
# 2
Не съм плащала.Вярно е,че детето ми се роди по-рано и не нямаше време за уговорки,но нямах намерение да плащам на някого.
Виж целия пост
# 3
Обикновено плащаш (на каса или на ръка), когато искаш да получиш повече от това, което не влиза в направлението- например, ако решиш да раждаш не при дежурния екип, а направиш с уговорка с лекар, който да те поеме независимо от часа на раждането и дали е на смяна тогава.

Гласувах, че не съм плащала.
Имах уговорка, но лекарят не ми поиска нищо  Peace
Виж целия пост
# 4
Раждах в частна клиника и съответно си платих!
Честно казано съм на мнение, че ние сме виновни, че лекарите искат пари. И от това страдат хора, които не могат да си позволят да платят.  Naughty
Виж целия пост
# 5
На болницата нищо не платих-но исках определен лекар да бъде на раждането Peace
много съм доволна от вниманието което получих и заради това 1 седмица след изписването отидохме да се видим вече извън болницата и оставихме като благодарност малка сума Peace
ако имам второ дете пак така бих постъпила-бях спокойна  Peace
Виж целия пост
# 6
Платих на лекаря ми по собствено желание, защото го ангажирах да е на разположение.
Виж целия пост
# 7
Имах уговорка за планово секцио и си платих. Ако раждах нормално, пак щях да си платя, за да съм спокойна. Peace За съжаление това е начина да си осигуриш грижи и внимание Sad
Виж целия пост
# 8
Платих на лекаря ми по собствено желание, защото го ангажирах да е на разположение.
И  аз така Peace
Виж целия пост
# 9
Гласувах, че не съм плащала.
Имах уговорка, но лекарят не ми поиска нищо  Peace
същата ситуация и при мен! Peace
Виж целия пост
# 10
Аз имах уговорка с лекар, но той ми беше казал, че раждането е безплатно. Платих му като ни изписваха толкова, колкото прецених - като благодарност.
Виж целия пост
# 11
Раждах в частна клиника и съответно си платих!
и аэ така - отиваш цената на раждането си е рагламентирана, плащаш  и получаваш нужното внимание, по- добре така отколкото да даваш пари"под масата"
 Peace
Виж целия пост
# 12
да,платих си,но родих в частна болница.струваше си всяка дадена стотинка. newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 13
Не съм плащала.
Виж целия пост
# 14
Аз не съм плащала и съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия