аспиратор без гръб на стената?

  • 2 345
  • 3
Ако аспиратора е сложен на стената и зад него е само латекс дали ще се зацапва стената? Това се чудя.
Имате ли така поставени аспиратори?
Говоря за нещо такова
http://www.nikrommebel.bg/upload/gallery_big/big_image_102.jpg
Виж целия пост
# 1
angelica, на тази снимка всъщност има гръб от инокс. Принципно можеш да го сложиш и без гръб, но от личен опит(аз имах с гръб), мога да ти кажа, че се цапа определено имаше какво да се изчисти  от гърба после, макар и не много.
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря Hug Никой не ми отговаряше Sad

Всъщност точно такова поставяне имам предвид като на линка. Въпроса е, че отстрани не е ограден аспиратора със шкафове и няма гръб до височината на шкафовете. Ако поставя така аспиратора, не е лепнат веднага след инокса и няма горен ред шкафове, ще се цапа ли много латеска?
Виж целия пост
# 3
На показаната снимка аспиратора е над газови котлони - при тях има специално изискване аспиратора да е на височина мин. 70см от плота.
А при стъклокерамичните и обикновените котлони е пожелателно да е на мин. 60см.
Самите иноксови панели са 60см. стандартна височина.
Аз лично не ти препоръчвам да оставяш място между панела и аспиратора, ако си със стъклокерамичен плот - с течение на времето латекса там ще си промени цвета, абе ще стане гадничко, освен ако не боядисаш с латекс за влажни помещения.
А над аспиратора дали да има шкафове е твоя преценка и желание, както и за латекса там - не мисля че е проблем.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия