САЛАТИ ЛЕСНИ ВКУСНИ И ПОЛЕЗНИ

  • 2 032
  • 4
 ЗДРАВЕЙТЕ КУЛИНАРИ ! НЕКА ВСЕКИ КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА СПОДЕЛИ СВОЯТА РЕЦЕПТА ЗА ЛЮБИМА САЛАТА ;КАТО ЗА НАЧАЛО АЗ ЩЕ НАПИША ДВЕ ОТ ЛЮБИМИТЕ МИ :
                                              САЛАТА "ЦАРЕВИЧКА ЗЛАТНА "
НЕОБХОДИМИТЕПРОДУКТИ  СА ;ЕДИН ПАКЕТ (450ГР) СЛАДКА ЦАРЕВИЦА 3 СВАРЕНИ ЯЙЦА 70 ГР СИРЕНЕ ТИП ДУНАВИЯ 3-4 СУПЕНИ ЛЪЖИЦИ МАЙОНЕЗА  СОЛ  5-6 МАСЛИНИ И МАГДАНОЗ ЗА УКРАСА .ИЗСИПВАМЕ ЦАРЕВИЦАТА В ПОДХОДЯЩА КУПА ПРИБАВЯМЕ ЯЙЦАТА КАТО ГИ НАРЯЗВАМЕ НА СИТНО РАЗБЪРКВАМЕ СИРЕНЕТО С МАЙОНЕЗАТА  И ГО ПРИБАВЯМЕ КЪМ ЦАРЕВИЦАТА И РАЗБЪРКВАМЕ ПО ЖЕЛАНИЕ ДОБАВЕТЕ КАШКАВАЛ
                                                   САЛАТА ТИП ОВЧАРСКА
 5-6 ДОМАТА 1-2 КРАСТАВИЦИ 2-3 ЧУШКИ (ЧЕРВЕНИ ИЛИ ЗЕЛЕНИ ) 70ГР КАШКАВАЛ 70 ГРШУНКА 70-100 ГР СИРЕНЕ 10 ОБЕЗКОСТЕНИ МАСЛИНИ (ПО ЖЕЛАНИЕ ДОБАВЕТЕ ЛУК, ГЪБИ И ЦАРЕВИЦА) ВСИЧКИ ПРОДУКТИ СЕ НАРЯЗВАТ НА КУБЧЕТА РАЗБЪРКВАТ СЕ ДОБРЕ И СЕ УВКУСЯВАТ
ДОБЪР АПЕТИТ eat  Drunk
Виж целия пост
# 1
това не се чете.....
Би ли писала с малки букви и по-разбрано, че ми е трудно да прочета рецептите ти
Виж целия пост
# 2
нашата любима салата приготвям от:
пилешко филе
маруля
краставица(прясна)
чери домати(може и обикновенни)
кашкавал
царевица
за соса:
маионеза и кис.мляко 1 кьм 1.можете да добавите и подправки на вкус(аз слагам черрно пиперче)
  bouquet
Виж целия пост
# 3
това не се чете.....
Би ли писала с малки букви и по-разбрано, че ми е трудно да прочета рецептите ти
за буквите приемам забележка ,но пък от това по- подробно и разбрано кажи му здраве  newsm78
Виж целия пост
# 4
Ето ТУК също има много салати.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия