В коя г.с. усетихте първите контракции?

  • 2 128
  • 21
Здравейте моми4ета,

Интересува ме в коя седмица усеихте първите контракции? Говоря за не регулярни, безболезнени контракции (т.нар. Бракстон Хикс), а не за родови контракции...

По колко на ден имахте?

  bouquet
Виж целия пост
# 1
За съжаление в 4 месец и влязох в болница за задържане.А после 2 седмици преди да родя,но изобщо не съм критерии-преносих 9 дни въпреки че лежах в болница.Леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Някъде към 5-6 месец, но не мога да кажа по колко бяха на ден, защото почти не ми ги усещах и не ми правиха впечатление. Помня, че винаги като се изправях след лежане или седене ми се втърдяваше коремът.
Виж целия пост
# 3
В 4-я месец и бяха над 10 , но нямах проблеми и даже се наложи да ми предизвикват раждането, че на беба не и се излизаше Grinning
Виж целия пост
# 4
Два дни след термина. Контракции имах само една нощ. Накрая преносих десет дни и родих предизвикано.
Виж целия пост
# 5
Моите контракции са също при ставане и сядане или когато ми се пишка (10-20 на ден) и не ми пре4ат, но доктора ме уплаши, 4е заради маргиналната пл. преия която ми намериха трябва да внимавам много. Тук се смята 4е от магнезии няма полза (и дори може да навреди), така 4е се "лекувам" с лежане...  Confused
Виж целия пост
# 6
Аз си ги имам от много рано,може би някъде от началото на 4 месец.
Пих магнезий в огромни количества,но продължих да си ги имам и накрая го спрях,защото и на мен ми казаха,че не е особен полезен.Най-интересното е,че с напредване на седмиците като,че стават по-малко,или може би просто свикнах с тях.
Повече си почивай и всичко ще е ок  Peace
Виж целия пост
# 7
  Аз ги имах от 6 месец,различно беше всеки ден- веднъж само 5-6,друг път при всяко ставане от леглото.Но устисках почти до термин.
Виж целия пост
# 8
Не съм усещала контракции. Не казвам, че не съм имала, защото може и да да не ги разпознавам - това ми е първа бременност. Flushed
Заради операция, която претърпях по време на бременността обаче пия магнерот - обикновено пропускам през деня и пия една таблетка вечер. Може и това да предотвратява контракциите. 
Виж целия пост
# 9
  Имах болки в корема още през 2-3 месец,а след това от 5 месец и до края на бременността,почти постоянно
Виж целия пост
# 10
От 5-я месец съм толкова много контракции, че не мога да определя кои са били подготвителните....
До края на бременноста си пих Магнерот.
Виж целия пост
# 11
В 5-я мес.,но бяха повече(не помня колко) и до края на 8-я мес. пиех Магнерич и Но шпа.
Виж целия пост
# 12
От началото на 4 месец си имах контракции.Неболезнени.По 10-12 на ден Crazy
Виж целия пост
# 13
Oт 6-7  месец,особено след дълго седене ли лежане ги получавах.Не си спомням брой,само втвърдяването на корема.Така бях до раждането,не съм пила никакви медикаменти.
Виж целия пост
# 14
Аз ги усетих в 7 месец Peace Пиех магнерич и нош па Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия