За Sab Simplex

  • 1 747
  • 33
На 10 дни сме и почнаха да ни мъчат колики.Искам да попитам майките които са давали тези капки дали са доволни и дали е имало резултат от тях.Защото нещо бебо все на сън го кара.Повече от преди.И се притеснявам да няма някакви странични действия и дали не сме малки за тези капки.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Магическо средство, което премахва коликите няма. Капките донякъде облекчават някои деца. Не вредят, но и много не помагат.
Виж целия пост
# 2
Магическо средство, което премахва коликите няма. Капките донякъде облекчават някои деца. Не вредят, но и много не помагат.
Peace
Минават отсамо себе си.
Важното е да си спокоен и да изтърпиш на постоянния плач.
При нас отшумяха в 3 месец.   bouquet
Виж целия пост
# 3
На нас ни помогнаха, давах му по 14 капки на всяко хранене и на последното хранене 6 капки Бейбинос, вместо Саб Симплекс
Виж целия пост
# 4
Най-вероятно ще чуеш различни мнения- на някои помага, на други-не.
На моят син например въобще не му помага .
Виж целия пост
# 5
Здравей  bouquet
На нас също ни помогнаха,аз съм доволна от тях,коликите ни минаха на 2,5 месеца
Виж целия пост
# 6
аз тези капки не съм ги пробвала.Една приятелка ги даваше на нейната и каза че й помагали.Аз използвах Еспумизан.Ние имахме много силни колики.Капките облекчават но не премахват болката.по едно време ми беше писнало и реших да спра капките и без това си плаче.Без капките стана още по-лошо и ги започнах пак.Като станахме на 3 месеца ни минаха.До тогава постоянно плачеше и не спеше по цял ден. SadЗа сметка на това като я слажиш вечерта да спи заспиваше за секунди от изтощение.
Виж целия пост
# 7
И ние сме от тези на които не помогнаха тези капки, но бебо щом спи доста значи ви действат Simple Smile
Виж целия пост
# 8
 на моя син му помагаше Саб Симплекса.
Виж целия пост
# 9
Най-вероятно ще чуеш различни мнения- на някои помага, на други-не.

На нас ни помагаха. Peace

P.S. Смени си линийката Wink
Виж целия пост
# 10
За Саб симплекса трябва да внимаваш защото запичат и затова аз придпочетох да ползвам Еспумизан и чай на Блевит а вечер преди лягане давам Долче нана.Също много съм доволна и от кремчето Бейби нос -но то се ползва след 5-тата седмица.Ние все още се борим с коликите.Така, че повече търпение и гушкане на бебо.
Виж целия пост
# 11
на моя син му помагаше Саб Симплекса.
И на моя. Hug
Виж целия пост
# 12
И при Тери действаха,но коликите и не бяха така силно изразени.
Виж целия пост
# 13
На нас ни помогнаха отчасти.След като взехме Инфакол ни спряха напълно Peace
Виж целия пост
# 14
при мен и при двете деца помагаха.на сина ми ги започнах на 10 ден. малката до 20 -тия ден също много спеше и аз питах педито защо. при нас беше от детската жълтеница, имах ме я почти месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия