Специални пълнени чушки

  • 6 514
  • 35


Пълнени чушки

14 бр. чушки от кръглите (не знам как се казват тези newsm78)
3 голями глави лук
3 голями моркова
1 заквасена сметана от малките
около 400 гр. сирене
копър, чубрица, сол

В тиган с малко олио (масло,зехтин) задушавате нарязаният ситно лук и настърганияте моркови. Когато вече са омекнали и придобили златист цвят им сипвате сметаната и ги махате от котлона, добавяте към сместа настърганото сирене и подправките. Получава се това :


Пълните  изчистените чушки, сипвате чаша вода в тавата и печете на 200 градуса около 50 минути. Това е  Hug Ето и разрез  Crazy

Виж целия пост
# 1
това изглежда много вкусно..и аз ще го пробвам Peace
Виж целия пост
# 2
L е о, много ти калорични рецептите в последно време, много сметана, много нещо Wink.
Виж целия пост
# 3
L е о, много ти калорични рецептите в последно време, много сметана, много нещо Wink.

 Laughing Знам, ама вкусно пусто ooooh!, замести я с кисело мляко Thinking
Виж целия пост
# 4
ааааа вчера напълних чушки по стандартната рецепта чак ме е яд че не видях по рано тази  Sad
Виж целия пост
# 5
Благодаря за идеята, Лео!Ще ги направя още утре,само ,че ще заменя сметаната с кисело млекце,а и мисля едно яйце да чукна в сместа. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 6
ЛЕО, мерси!   bouquet
п.п.Обичам пълнени чушки и задълже ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 7
Много обичам пълнени чушки-ще се прави!  chef
Виж целия пост
# 8
Лео    bouquet
Ще ги пробвам  Grinning
Виж целия пост
# 9
Ще се пробва Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Колко вкусно звучи, а как само изглеждат събота и неделя като не съм на работа задължително ще ги пробваме  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Лео, мизерницо, ще ми провалиш диетата  #Cussing out
Изглеждат страхотно, записвам си ги  Peace
Досега не съм яла без ориз или кайма, сигурно са интересни. Нашенска ли е рецептата?
Виж целия пост
# 12
Лео, мизерницо, ще ми провалиш диетата  #Cussing out

 Нашенска ли е рецептата?

 Mr. Green Mr. Green Ква рецепта, жено  ooooh! Вчера го измислих туй с наличните материали  Laughing Нали си пълня гъбите с подобен бъркоч и експериментирах вчера и с чушките . Даже другия път може и малко шунка да им туря за аромат  newsm78 или малко беконче за капаче  newsm78
Виж целия пост
# 13
Супер са чушките ЛеоPeace
Аз ги правя по подобен начин, различното е, че понякога слагам сирене и извара, може и чесън, олио, но ще пробвам и със сметана.
Виж целия пост
# 14
Mr. Green Mr. Green Ква рецепта, жено  ooooh! Вчера го измислих туй с наличните материали  Laughing Нали си пълня гъбите с подобен бъркоч и експериментирах вчера и с чушките . Даже другия път може и малко шунка да им туря за аромат  newsm78 или малко беконче за капаче  newsm78

Така, така, продължавай  Crossing Arms
Браво на теб, коки,   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия