Пъпки на дупето

  • 98 706
  • 29
Здравейте мами,моля да ми помогнете със съвет.Излизат ми пъпки на дупето,големи и твърди и тече гной от тях като циреи.Много са болезнени а като минат остават много грозни белези ужас.Направо съм в безизходица ,вече се чудя какво да правя и с какво да ги мажа.Моля ако някои се е зблъсквал с такъв проблем да ми отговори,ще му бъда безкраино благодарна.Чакам отговорите ви с нетърпение! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е да се обърнеш към дерматолог....  Thinking
Виж целия пост
# 2
Моят съвет е да се обърнеш към дерматолог....  Thinking
Да, эвучи сериозно Peace
Виж целия пост
# 3
Да не си непрекъснато в колата?
Аз лично не съм страдала от това, но един познат имаше такъв проблем.
Вариантите според лекаря бяха:
1. Отслабнал имунитет;
2. Натравяне на кръвта.
Ходи на хирург и пи антибиотик + локален антибиотик.
Виж целия пост
# 4
Задължително отиди при специалист!
Виж целия пост
# 5
Наистина е най-добре да отидеш при специалист.При мен се получаваха едни пъпчици като обувах ефтини дънки от гадна материя,а и една приятелка имаше същия проблем...Но чак такива гнойни не съм имала...
Виж целия пост
# 6
Аз го имам този проблем и съм ходела на специалист за момент минават и после пак излизат много е неприятно newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 7
Ааау,лошо!Отиди на специалист!Успех!
Виж целия пост
# 8
Ще се изкажа не като пострадала, а като запомнила нещо от време оно: на моя приятелка поради същия проблем доктор и беше изписал процедури на солариум(беше през зимата) с диагноза - някаква си кожна екзема(не помня каква), и да редуцира приема на "сладко", но изследванията са доста и в различни области. Като за начоло посети дерматолог, ако се наложи нещо по-свише той ще те препрати за необходимите изследвания.
Виж целия пост
# 9
Отиди на дерматолог!
Виж целия пост
# 10
Консултирай се с дерматолог.
Да не е от някоя дреха /да си алергична от боята, напр. дънки/
Или ако си на диета?
Пий нещо за пречистване на кръвта/билки/ и повече витамини.
Виж целия пост
# 11
Задължително иди на дерматолог! Naughty
Не даваш повече информация, но от това, което пишеш разбирам, че са си чисти циреи.  newsm78   Те се лекуват само с антибиотик - мазане + пиене едновременно. Трябва ти и малко пречистване на кръвта, плюс витамини, подсилване на организма ....
Да не си на диета? newsm78
Понякога се получават такива работи, особено когато не се пие вода и витамини, наред с диетата ....  Tired
Бъди радостна, че само там излизат, защото може да са и на друго място. Tired
Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Здравейте мами,моля да ми помогнете със съвет.Излизат ми пъпки на дупето,големи и твърди и тече гной от тях като циреи.Много са болезнени а като минат остават много грозни белези ужас.Направо съм в безизходица ,вече се чудя какво да правя и с какво да ги мажа
Ако наистина е толкова драматично-дерматолог!Не вярвам да са циреи-един цирей-да,но обрив от циреи??
Но ако става въпрос за червеникавите малки до средно големи пъпчици с връхче,всеки ги има.Ако можеш,намери си памучно бельо,че с тези изкуствени материи през лятото е ад(през зимата-друг ад).Пак ако можеш,напечи го малко това дупенце,вероятно ще завяхнат.Моя приятелка си почистваше(почистваха й)пъпките,после дезинфекцираше и си слагаше маска с хума.Спокойно,ще се оправиш  Peace
Виж целия пост
# 13
Консултация със специалист ! Успех !
Виж целия пост
# 14
Консултация със специалист ! Успех !
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия