Художествена гимнастика за деца - във ВАРНА

  • 3 262
  • 10
Има ли във Варна курс по художествена гимнастика за деца над 3 годинки?  Hug
Дъщеричката ми е много гъвкава и има увлечение към разни шпагати, разтягания и др. подобни упражнения. Иска ми се да я запиша да видя ще й хареса ли да ходи на художествена гимнастика. Дано да се провеждат някъде такива курсове  Peace
Виж целия пост
# 1
Не съвсем по темата, но поне тук, в Пловдив, клубовете не работят с деца под 5 годинки. Дъщеря ми тренира от пет години вече. Практиката е да се записват деца от 5 годинки нагоре.
Виж целия пост
# 2
Мисля,че в Спортна зала има .
Виж целия пост
# 3
Не съвсем по темата, но поне тук, в Пловдив, клубовете не работят с деца под 5 годинки. Дъщеря ми тренира от пет години вече. Практиката е да се записват деца от 5 годинки нагоре.

Хммм... явно й е още рано, но ако има във Варна нищо не ми прече да проверя какви са изискванията.
Просто в интернет нищо не намирам.

Дъщеричката ти доволна ли е от този спорт? Много ли е натоварващ?
Виж целия пост
# 4
Мисля,че в Спортна зала има .

Да и аз си мислих че там може да има.
Ще отида да проверя тези дни.
И все пак ако някой знае с точност - има ли, няма ли - ще съм много благодарна  Hug
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми вече е картотекиран състезател и тази година е на Републиканско състезание за първи път. Тази година тренираше всеки ден по 3 часа. Вечер до 20.30 е на тренировки. Сега е във ваканция и тренират всеки ден по 5 часа на ден. Сега ще стане на 9 години. В заключение - да, доста е сериозно натоварването. Аз тази година, след като я включиха в селекцията за републиканското и видях, че става много натоварено й предложих да спре, но тя отказа категорично. Вече има и първите травми... Трудно е.
Виж целия пост
# 6
Има в Спортна зала - клуб "Чар", в зала Спартак е клуб "Грация" (има още два по-малки клуба, но имената им ми се губят)и на двете места вземат около 5 годишни деца, 3 годинки са много малко. Моята дъщеря беше на 4,8г като я заведох в залата, взеха я.
В Спортна зала тренировките на по-малките са вторник и четвъртък от 17,30ч.
Виждам, че dara е отговорила, да тренировките стават все по-трудни и продължителни, но в началото малките ги занимават не-повече от 1ч.
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми вече е картотекиран състезател и тази година е на Републиканско състезание за първи път. Тази година тренираше всеки ден по 3 часа. Вечер до 20.30 е на тренировки. Сега е във ваканция и тренират всеки ден по 5 часа на ден. Сега ще стане на 9 години. В заключение - да, доста е сериозно натоварването. Аз тази година, след като я включиха в селекцията за републиканското и видях, че става много натоварено й предложих да спре, но тя отказа категорично. Вече има и първите травми... Трудно е.

Доста сериозно звучи. Затова за сега мисля \ако намеря къде\ да я запиша да види дали ще й хареса - един вид разнообразие и спорт. А по-нататък ще мислим да продължава или не. Сякаш не искам да й минава детството в тренировка. А искам да спортува нещо. Благодаря ти дара   bouquet
Виж целия пост
# 8
Има в Спортна зала - клуб "Чар", в зала Спартак е клуб "Грация" (има още два по-малки клуба, но имената им ми се губят)и на двете места вземат около 5 годишни деца, 3 годинки са много малко. Моята дъщеря беше на 4,8г като я заведох в залата, взеха я.
В Спортна зала тренировките на по-малките са вторник и четвъртък от 17,30ч.
Виждам, че dara е отговорила, да тренировките стават все по-трудни и продължителни, но в началото малките ги занимават не-повече от 1ч.
  Hug Благодаря ти за подробната информация. Имаш ли телефони на клуба да звънна да попитам за повече подробности.
Виж целия пост
# 9
Най-добре е да се отиде на место, все пак треньорката иска да види детето  Wink, но според мен догодина ще ви е по-подходящо  Hug
Виж целия пост
# 10
Най-добре е да се отиде на место, все пак треньорката иска да види детето  Wink, но според мен догодина ще ви е по-подходящо  Hug

Така и ще направим  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия