Keranove

  • 8 303
  • 31
Моля ви, споделете мнение за продуктите от тази марка. Има доста голям избор, но дали са добри?

Шампоаните за коса по висок клас ли са от тези на Пантен, например?
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм няколко продукта от марката - шампоан, балсам, спрей, всичките за мазна коса и за мазен скалп сухи краища. Честно казано не съм очарована. Косата ми точно на 2-рия ден се омазняваше пак. А тази серия която е за мазна коса с минералите изобщо не ми понесе, вечерта си мия косата на другия ден следобед е вече като залята с олио.
Сега в момента пробвам на Рефан шампоана съз зелен чай, който е....4 дни издържа косата ми без да се омазни, което си е направо рекорд, мекичка, лесно се разресва, а шампоана струва 1,29лв  Wink
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм желе за обем и не забелязах каквато и да е разлика с или без него. А цената му е 10 лв. #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Продуктите и боите на Еужен Парм не ми допадат. Може би са малко по-добре от Пантен, но по-добре избягвай и двете марки  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря!

Явно Фито и Керастас си остават фаворити..

Виж целия пост
# 5
и аз съм ползвала един балсам без отмиване...не съм впечатлена... Peace
Виж целия пост
# 6
Цитат
и аз съм ползвала един балсам без отмиване...не съм впечатлена... Peace
Аз същто
Виж целия пост
# 7
Хм, значи не съм само аз. Очаквах повече не, че са суперскъпи, но все пак цената не отговаря на предлаганото качество.
Виж целия пост
# 8
Нищо особено. Пробвала съм два от видовете шампоани, но определено няма да ги купувам отново
Виж целия пост
# 9
Продуктите и боите на Еужен Парм не ми допадат. Може би са малко по-добре от Пантен, но по-добре избягвай и двете марки  Peace
от години се правя с тези бои и съм изключително доволна.а иначе keranove и аз няма да си купувам повече.масовата им козметика няма нищо общо с тази по фризьорските салони
Виж целия пост
# 10
а иначе keranove и аз няма да си купувам повече.масовата им козметика няма нищо общо с тази по фризьорските салони

А, разбира се, то това важи и за Лореал.
Виж целия пост
# 11
На мен не ми харесват продуктите на Keranove  Stop
Виж целия пост
# 12
И аз искам да питам дали си стрива да си купя този шампоан.newsm78  Embarassed   smilie=smile3518.gif]Моята коса се омазнява мн бързо и се чудя какъв шампоан да си купя.Използвала съм почти всички съществуващи шампоани- gliss kur, herbal essencies,garnier fructis, elseve, jonson baby, sunsilk и т.н и без НИКАКЪВ ефект.Косата ми става УЖАСНА.Много ви моля кажете дали сте доволни от Keranove.Знам, че от коса до коса има огромна разлика!!! Но все пак искам да разбера какво ви е мнението. Благодаря ви предварително! Simple Smile[
Виж целия пост
# 13
НЕ си струват парите, от ПАнтен може да се каже, че съм доволна.
Виж целия пост
# 14
blue4400, те момичетата по-горе са отговорили, май не видях нито една доволна от шампоаните на Keranove.  ooooh! А аз точно миналата седмица си взех техен - за мазна коса, този с минералите. Сега като ви чета, ме хваща яд! И аз не виждам особена разлика с досега използваните, далеч по-евтини шампоани, все пак шампоан за 9 лв без никаква видима разлика си е чиста загуба на пари. Няма да повторя! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия